Milli Saraylara Süper Koruma

TBMM'ye bağlı milli saraylara alarm sistemi kurulacak. Özel yetişmiş güvenlikçi istihdam edilecek.

Milli Saraylara Süper Koruma
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

TBMM yönetiminin önümüzdeki döneme ilişkin hedefleri arasında milli saraylara yönelik yeni güvenlik tedbirlerinin devreye sokulması da yer alıyor. Buna göre; TBMM'ye bağlı Dolmabahçe Sarayı, Aynalıkavak Kasrı, Beykoz Kasrı, Florya Atatürk Deniz köşkü, Ihlamur kasırları, Küçüksu Kasrı, Maslak Kasırları, Yalova Atatürk Köşkleri, Beylerbeyi Sarayı ile Yıldız Sarayı'nın bina ve bahçeleri "özel" korunacak. Yoğun ziyaretçi trafiğinin bazı mekânlardaki güvenliği tehdit etmesi dikkate alınarak, "Obje ve mekân koruması" başlığı altında yer verilen yeni güvenlik tedbirleri şöyle...

- Özellikle ziyaretçi yoğunluğu olan bölgelerde mekân ve objelere yönelik alarm sistemi kurulacak.

- Bahçe ve bina güvenliğinin sağlanması için yetişmiş özel güvenlik istihdam edilecek.

- Tarihi obje nakillerinin daha sağlıklı yapılabilmesi amacıyla uzman bir ekip oluşturulacak ve özel imalat bir araç alınacak.

- Milli saraylar bilgi işlem odası için "Felaket kurtarma sistemi" kurulacak. Bu sistem ile herhangi bir felaket durumunda sistemde bilgi kaybının yaşanması engellenecek.


Türkiye Gazetesi


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Ekonomi

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir