Satışından 20 milyon dolar gelir bekleniyor

Eski Evlendirme Dairesi'nin satışı, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde oy çokluğuyla alınan kararla kabul edildi.

Satışından 20 milyon dolar gelir bekleniyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 18 Ekim 2012'de çıkan yangında büyük hasar alan Salacak Sahili'ndeki eski Üsküdar Evlendirme Dairesi'nin otel ve konaklama alanına dönüştürülmesini, oy çokluğuyla kabul edildi.

Evlendirme Dairesi'nin satışından 20 milyon dolar gelir bekleniyor. Satıştan elde edilen para, belediyenin yeni hizmet binasının yapımında kullanılacak. 960 metrekarelik alanda 500 metrekare taban oturumu bulunan bina, 2886 sayılı ihale kanunu gereği satışa çıkarılacak.

Sokaktaki vatandaş da ihaleye katılabilecek
Üsküdar Belediye başkan yardımcısı Hilmi Türkmen, konuyla ilgili olarak Üsküdar Postası imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Ziya Süzen'e yaptığı açıklamada, ''ihalenin tamamen açık ve şeffaf bir şekilde yapılacağını, ihale duyurusunun gazete ve diğer iletişim yolları ile duyurulacağını, sokaktaki vatandaşın dahi bu ihaleye rahatlıkla katılabileceğini'' söylemişti.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Emlak ve İmar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir