Maxi AVM'de bezdirme uygulaması

Çengelköy'deki Maxi Alışveriş Merkezi, işletmeci firma olan Hamoğlu Grup tarafından kapatılmak istendi.

Maxi AVM'de bezdirme uygulaması
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Çengelköy'deki Maxi Alışveriş Merkezi, işletmeci firma olan Hamoğlu Grup tarafından kapatılmak istendi. İşyeri sahipleri ve müşteriler, AVM'ye gittiklerinde kapıların kilitli olduğunu gördü.

Çengelköy'de Maxi City Alışveriş Merkezi'ni işleten Hamoğlu Grup, kiracılarını tahliye etmek için önce iş merkezinin temizliğini yapmadı, yürüyen merdivenini kapattı, ışıklarını kapattı, ardından da kiracılarına bilgi bile vermeden kapısına kilit vurdu.

Hamoğlu Grup tarafından işletilen Çengelköy Nato Yolu Ata 2 Sitesi önündeki Maxi City Alışveriş Merkezinde, bir süredir akıl almaz yollara başvuruluyor. Maxi City Alışveriş Merkezinin bir süre önce havalandırma, aydınlatma, yürüyen merdiven, temizlik, güvenlik, otopark gibi hizmetleri ya yerine getirilmez ya da aksatılır oldu.

Çengelköy'deki Maxi Alışveriş Merkezi, işletmeci firma olan Hamoğlu Grup tarafından kapatılmak istendi.

El altından dolaştırılan bilgide, işletmeci firmanın AVM'yi tahliye edeceği bilgisi yayıldı. Yönetim tarafından uzun süre bu uygulamaların neden olduğu bilgisi kiracılarla paylaşılmadı. Hamoğlu'nun yasal olarak AVM'yi kapatmasının mümkün olmadığından kiracıları bezdirerek kendilerinin çıkmasını sağlamak amacıyla bunların yapıldığı ortaya çıktı.

Çengelköy'deki Maxi Alışveriş Merkezi, işletmeci firma olan Hamoğlu Grup tarafından kapatılmak istendi.

Uygulamalarla AVM, bir süreden bu yana terk edilmiş bir yere dönüştürülmeye çalışılırken asıl büyük sürpriz önceki gün atıldı. Kiracılar sabah işyerlerine gittiklerinde kapıda bir notla karşılaştılar. ''AVM kapanmıştır. İlgilerinize. Teşekkürler''

Aynı gün AVM'nin tüm giriş kapıları kapatıldı ve kapılar kilitlenerek içeriye müşterilerin girişi engellendi.

Çengelköy'deki Maxi Alışveriş Merkezi, işletmeci firma olan Hamoğlu Grup tarafından kapatılmak istendi.

Kiracıların başlattığı hukuk mücadelesi, üçüncü günde sonuç verdi ve Akay Hukuk Bürosu avukatlarından Neslihan Akay'ın mahkemeden aldırdığı kararla, Hamoğlu'nun hukuksuz uygulamaları sona erdirildi. Başta medya mensuplarının içeri girmesine ve görüntü almasına engel olmaya çalışan Hamoğlu'nun ekibi, mahkeme kararı karşısında direnemediler ve AVM'nin müşterilere açıldığını duyurdular.


Rota Haber


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Ekonomi

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir