Yaşlı amcadan vekillere nasihat, ''AK Parti’nin kaybedecek bir oyu bile yok''

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fahri Yasin Şener ve Türkiye'nin en genç Milletvekili Bilal Macit ile iki ayrı program yürüttü.

Yaşlı amcadan vekillere nasihat, ''AK Parti’nin kaybedecek bir oyu bile yok''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fahri Yasin Şener ve Türkiye'nin en genç Milletvekili Bilal Macit ile iki ayrı program yürüttü.

İlk program AK Parti Üsküdar Seçim Koordinasyon Merkezi'nde (SKM) Seçim Koordinasyon Toplantısı ile başladı. Toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanı Sinan Arabacı, AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanı İhsan Sorar, Milletvekili Adayı Fahri Yasin Şener, Milletvekili Bilal Macit ve teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fahri Yasin Şener, AK Parti Üsküdar İlçe SKM'nin hazırladığı programda Üsküdar'da esnaf ziyareti yaptı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fahri Yasin Şener, AK Parti Üsküdar İlçe SKM'nin hazırladığı programda Üsküdar'da esnaf ziyareti yaptı.

Esnafı tek tek dolaşan Şener, sokakta gördüğü vatandaşlarla da selamlaşarak sohbet etti. Daha sonra AK Parti Çamlıca İrtibat Bürosu'nun açılışına katılan Şener, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile kurdeleyi keserek irtibat bürosunun açılışını yaptı.

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fahri Yasin Şener ve Türkiye'nin en genç Milletvekili Bilal Macit ile iki ayrı program yürüttü.

Açılışa gelen yaşlı bir amca ise Şener'i görünce duygulanarak ağladı. ''Buraya sizi görmeye geldim. AK Parti'nin bir oyu bile yok. Ne olur iyi çalışın'' diyen yaşlı amca bir süre Şener ile sohbet etti.

Açılışın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şener, vatandaşların başkanlık sistemi ile ilgili yeterli düzeyde bir bilgiye sahip olmadığını belirterek, ''Ama görüyorum ki bir hayli bilgi kirliliği var. Özellikle başkanlık sistemini sanki Türkiye'yi parçalayacakmış bir sistem gibi lanse ediyorlar. Ben öncelikle şunu söylemek istiyorum. Başkanlık sistemi gelince eyalet sistemi gelecekmiş gibi algılanmış veya bu şekilde lanse edilmeye çalışılmış.

Biz burada halkımıza özellikle başkanlık sistemini anlatmaya çalışıyoruz. Bunun da temelinin ademi merkeziyet dediğimiz yerinden yönetim olduğunu üstünü çizmeye çalışıyoruz. Biz bunları anlattıktan sonra halkımız aslında başkanlık sisteminin ne kadar gerekli olduğunu, kaynakların verimli kullanılması açısından ne kadar gerekli olduğunu kabul etmiş oluyorlar. Bizim bu konuyu daha fazla tartışmamız ve bize uygun olan başkanlık sistemine geçmemiz gerekiyor" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en genç milletvekili olan AK Parti İstanbul Milletvekili Bilal Macit ise Üsküdar ziyaretlerine İrtibat bürosunda seçmenle buluşarak başladı. Esnaf, pazar yeri ve çeşitli STK'ları ziyaret eden Macit, AK Parti Bahçelievler Mahallesi İrtibat Bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Açılışın ardından çay sohbetinde kadın seçmenle buluşan Macit, yaptığı konuşmada 7 Haziran seçimlerinin önemi üzerinde durdu.

Macit, şunları söyledi: ''Meclis'te AK Parti karşısında el ele kol kola girmiş bir 'Yaptırmazük, ettürmezük' grubu var. Bu nedenle 7 Haziran'da AK Parti''nin tek başına yeni Anayasa'yı yapacak milletvekili yeter sayısına ulaşması gerekiyor.''

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir