Başkan Aykurt Nuhoğlu'na başarısızlık belgesi

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Kadıköy Belediyesi'nin bir yıllık faaliyet raporunu ve Kadıköy'deki seçim sürecini değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi.

Başkan Aykurt Nuhoğlu'na başarısızlık belgesi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Yerel ve ulusal basının yoğun ilgi gösterdiği ve katılım sağladığı basın toplantısında İlçe Başkanın yanı sıra 1. Bölge Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Kadıköy SKM Başkanı Av. Mehmet Denizoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Üyesi Ömer Şahan, AK Parti Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri, Göksel Öksüz, Barçin Kayaman, Emin Ali Önder, Hasan Tek, Elif Lale Bilgili basın karşısına geçtiler.

BİR YILIN SONUNDA YAPACAĞIZ DİYOR. SONUÇ, HAYAL KIRIKLIĞI

Basın toplantısında, Kadıköy Belediyesi'nin 2014 Faaliyet raporunu ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, bir hayal kırıklığı yaşıyor olmamızdan dolayı bu basın açıklamasını yapma gereği duyduğunu ifade eden İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin ''Kadıköy'ün estetiğini bozan tek bir şey var, o da bu basiretsiz Yerel Yönetimdir. Maalesef 1 yılın sonunda Kadıköy'de yapılan hiçbir şeyi göremiyoruz. Nitekim Sn. Belediye Başkanı da 1 yılın değerlendirmesinde şunu yaptık bunu yaptık diyemiyor. Yapacağız diyor. Sonuç, Hayal kırıklığı.''

 İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin''Kadıköy'ün estetiğini bozan tek bir şey var, o da bu basiretsiz Yerel Yönetimdir. Maalesef 1 yılın sonunda Kadıköy'de yapılan hiçbir şeyi göremiyoruz. Nitekim Sn. Belediye Başkanı da 1 yılın değerlendirmesinde şunu yaptık bunu yaptık diyemiyor. Yapacağız diyor. Sonuç, Hayal kırıklığı.

KADIKÖY İÇİN ELEŞTİRİLECEK BİR PROJE YOK!

Kadıköy Belediyesi'nin çalışmalarını eleştiren İlçe Başkanı Şahin, ''Projeleri konuşalım diyeceğim ama, ortada değerlendirecek bir proje yok. Eleştirecek bir şey yok. Aykurt Nuhoğlu'nun koskoca bir yılda Kadıköy'e kattığı tek bir şey var'' Kocaman bir sıfır'' İşte bu yüzden, bugün olmayanı eleştireceğiz. Aklımdaki Kadıköy gibi bir sloganla Kadıköylülerin karşına çıkan ve Kadıköy tarafından belediye başkanlığı yetkisi verilen, Nuhoğlu'nun aklında görüyoruz ki Kadıköy için hiç bir şey yokmuş'' dedi.

''İDDİA EDİYORUM Kİ, NUHOĞLU AK PARTİ İÇİN DUA EDİYOR''

Kadıköy'de yapılan mega projelerde AK Parti'nin imzası olduğunu dile getiren İlçe Başkanı Şahin, ''Ben iddia ediyorum Kadıköy Belediye Başkanı, her gün yatıp kalkıp AK Parti'ye dua ediyor. Aykurt Nuhoğlu 7 Haziran'da AK Parti'nin yine tek başına iktidar olmasını istiyor. Ben iddia ediyorum ki, AK Parti'nin Büyükşehir yönetiminden gitmesini asla istemiyor. Neden biliyor musunuz? Çünkü AK Parti ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile AK Parti Hükümeti olmasaydı, Kadıköy gerçekten bir köy olurdu. Çünkü Kadıköy'ü marka yapan ne varsa, Kadıköy'de mega proje olarak ne varsa hepsi AK Parti'nin eseridir'' şeklinde konuştu.

KADIKÖY BELEDİYESİ'NE İSRAİL ELEŞTİRİSİ

Kadıköy Belediyesi'nin İsrail'in Tel Aviv şehrini kardeş şehir olarak belirlemesini eleştiren İlçe Başkanımız Şahin, ''Masum çocukların, savunmasız binlerce insanın katili İsrail'in Telaviv şehrini Kadıköy Belediyesi kardeş şehir olarak kabul etti ama bütün Türkiye zalim İsrail'i kınıyor. Kadıköy Belediyesi de kardeş oluyor. Bu anlayış bu düşünce, bu anlayış bizim değerlerimize ne kadar uzak olduğunun bir yansımasıdır. Belediye Meclisinde kardeşlik ilişkisi bitirilsin teklifinde bulunduk. Teklifimizi kabul etmediler. Ey Kadıköy Belediye Başkanı bütün Türkiye'nin önünde vicdanına sesleniyorum hadi kaldırın bu kardeşliği biz de milletçe alkışlayalım sizi. Ama kaldıramazsınız'' ifadelerini kullandı.

'KADIKÖY BELEDİYESİ VİZYON SORUNU YAŞIYOR''

Kadıköy Belediye yönetiminin vizyon sorunu yaşadığını söyleyen İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin, ''Maalesef Kadıköy'de yerel yönetim fakirliği yaşanıyor. Soyut söylemlerden somut projelere geçemeyen bir Kadıköy Belediye Başkanı ile Kadıköy kayıp bir yılı daha geri de bıraktı. Kadıköy'ün başka bir yıl daha kaybetmeye tahammülü yok. Biz Kadıköy'ün her sorununa AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı müdahil olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu yapıcı muhalefetimiz ile önümüzdeki 4 yılda Kadıköy Belediyesi'ni denetlemeye devam edeceğiz. Kadıköy'ün keyfi soyut söylemlerle yönetilmesine müsaade etmeyeceğiz. Kadıköy'de doğru yerel yönetim anlayışının hayat bulması için erdemli siyasetimize devam edeceğiz. Bütün kalbimle inanarak söylüyorum ki Kadıköy'ü hak ettiği yerel yönetime bir gün kavuşturacağız'' şeklinde konuştu.

KADIKÖY BELEDİYESİ'NE BAŞARISIZLIK BELGESİ

Kadıköy Belediyesi'nin bir yıllık faaliyet raporunu değerlendirmesinin ardından İlçe Başkanımız Av. İsa Mesih Şahin, Kadıköy Belediyesi ile ilgili hazırladığı başarısızlık belgesini kargo ile Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu'na gönderdi. Şahin, ''Ben iddia ediyorum ki Aykurt Nuhoğlu, 7 Haziran'da AK Parti'nin yeniden iktidar olmasını istiyor'' dedi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir