Halit Hızır, ''400 milletvekilimizi Ankara'ya göndereceğiz''

AK Parti Üsküdar İlçe teşkilatı, 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri'ne yönelik propaganda faaliyetlerini devam ettirdi.

Halit Hızır, ''400 milletvekilimizi Ankara'ya göndereceğiz''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları Mehmet Ali Pulcu ve Adem Sefer ile iki ayrı program yürüten AK Parti Üsküdar ilçe teşkilatı, sabahın erken saatlerinde Bağlarbaşı'nda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nden çalışmalara başladı.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları Mehmet Ali Pulcu ve Adem Sefer ile iki ayrı program yürüten AK Parti Üsküdar ilçe teşkilatı, sabahın erken saatlerinde Bağlarbaşı'nda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nden çalışmalara başladı

Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Çamlıca Köyü Derneği'nde vatandaşla buluşan 1. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Ali Pulcu, 7 Haziran seçimlerinin neden önemli olduğu yönünde açıklamalarda bulundu. AK Parti ile birlikte çağ atlayan Türkiye'nin iç ve dış şer güçler tarafından önünün kesilmek istendiğini belirten Pulcu, ''Yeni Türkiye'nin şahlanması, hizmetlerin devam etmesi için 7 Haziran'da bir defa daha sandığa koşup, AK Parti'ye mührü basmamız gerekiyor. AK Parti'ye atılacak her oy, Türkiye'miz üzerinde çirkin emelleri olan emperyalist güçlere atılmış tokat olacak'' diye konuştu.

Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Kasımağzı Köyü Derneğini de ziyaret eden Pulcu, burada vatandaşların sorularını yanıtladı. Pulcu daha sonra Kirazlıtepe Mahallesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirip karanfil dağıttı.

Küplüce Mahallesi'nde Üsküdar AK Parti Teşkilatı ile ikinci programı yürüten 1. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Ali Pulcu ise Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Doğancı Köyü Derneği'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Sefer, burada yaptığı konuşmada, ''2001 yılı öncesi Türkiye'de yine aynı kaynaklar vardı fakat bu kaynaklar o zamanki iktidarlar tarafından kendi menfaatleri için kullanılıyordu. AK Parti iktidarıyla birlikte bu kaynaklardan milletimiz yararlanmaya başladı. Bu nedenle 7 Haziran seçimleri Türkiye'nin geleceği için önemli rol oynamakta, 2023 ve 2071 vizyonumuz için çok önemli'' diye konuştu.

Açılışlara AK Parti Üsküdar SKM Başkanı Sinan Arabacı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları ile yoğun bir vatandaş topluluğu katıldı

Her iki Milletvekili adayının katılımıyla gerçekleştirilen Kirazlıtepe ve Küplüce Mahallelerinin Seçim Koordinasyon Bürolarının açılışlarında konuşan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, 400 milletvekilini Ankara'ya göndereceklerini söyledi. Hızır, ''7 Haziran seçimleri ülkemizin gelecek yüzyılına şekil vereceği için, istikrar, Yeni Anayasa, Çözüm Süreci ve Başkanlık Sistemi için çok önemli. İnanıyoruz ki teşkilatlarımızın hepsi üzerine düşen görevi yapacaktır. 7 Haziran akşamı 400 milletvekilimizi Ankara'ya göndereceğiz. Biz buna inanıyoruz. Bu seçimlerde de Üsküdar'ın farkını ortaya çıkaracağız. Gece gündüz demeden, bu kutlu sancağın ilelebet dalgalanması için var gücümüzle çalışacağız'' şeklinde konuştu.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir