Ünlü ceza avukatı MHP'den aday adayı oldu

Ünlü avukat aynı zamanda haber sitemizin konuk yazarlarından Cihan Tufan, Milliyetçi Hareket Partisi'nden İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Ünlü ceza avukatı MHP'den aday adayı oldu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Ünlü avukat aynı zamanda haber sitemizin konuk yazarlarından Cihan Tufan, İstanbul 1. Bölge Milletvekili adaylığı için hiçbir şart öne sürmeden Milliyetçi Hareket Partisi ile ittifak sağladığını ve aday adayı olduğunu açıkladı.

7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine hazırlanan MHP'nin büyük sürprizi olarak ifade edilen Av. Cihan Tufan'ın genel merkez tarafından 7 Nisan'da İstanbul 1. Bölge Millet Vekili adayı olarak açıklanması bekleniyor.

Cihan Tufan haber sitemize yaptığı açıklamada ''Küçük yaşlardan itibaren siyasi çalışmaların içerisinde bulundum. Milli Görüş partilerinin tamamında (Fazilet Partisi hariç) seçim çalışmalarına katıldım. Ülkemizdeki yüzde 10 seçim barajı nedeniyle milli-maneviyatçı partilerin mecliste temsil edilmemelerinin hepimizi üzdüğü yıllarda -üniversite öğrencisi iken- hep milli bir ittifakı ve ittifakın hazırlayacağı proje ile ülkemizin ve halkımızın menfaatlerinin önde tutulduğu, adaletli, istişareye dayanan ve kamu yararı gözetilerek yönetilen bir Türkiye özlemi ile siyasi hayatıma devam ettim.

Son 10 yılda değerlerimizin tersyüz edildiği, kendilerine milli oldukları kanısıyla oy verilen, ancak gayri milli ve Türk-İslam mefkuresine zarar veren icraatlarla ülkemizi yönetemeyen bir iktidar mevcuttur.

Değerler manzumemizin dış odakların projeleri kapsamında etkisizleştirilip yok edildiği, farklılıklarımızın zenginlik olması yerine düşmanlıkların körüklendiği, fiilen ve gönüllerde parçalanmanın yaşandığı bir ülke haline gelmiş bulunmaktayız.

AKP, coğrafyamızı bölme ve kardeş katliamı yapmak için adına BOP'un ve Endülüs'te müslümanları Avrupa'dan silen İspanya ile Medeniyetler İttifakı denilen projelerde eşbaşkanlık yaparak vicdanları kanatan icraatların içindedir.

İnsanların hayallerini kullanıp, korkuları ile yöneten, toplumu sürekli geren bu siyasi anlayışın bir an önce sona ermesi ancak bütün toplumu kapsadığını inandığım bu hareket ile gerçekleşecektir.

Yeniden milli mücadelenin başladığı bu dönemde, MHP'nin ve bu mücadelenin lideri olan Sayın Devlet Bahçeli ve ekibiyle birlikte olmak, vatan ve millet sevgimizin yüklemiş olduğu ve hiç bir şekilde gözardı edemeyeceğim ve kaçınamayacağım milli görevimdir. Türklüğün 21. yüzyıldaki inşasında, Türk Milleti'nin temsil edildiği bu aziz topluluğun kutlu yürüyüşünde yer almak ve safımızı belli etmek adına aday adayı oldum.'' diyerek açıklamada bulundu.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir