Osman Pamukoğu, 1. Bölgede Nevra Ölçer'i işaret etti

İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Osman Pamukoğlu, İstanbul 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Nevra Ölçer'in Üsküdar Seçim İrtibat Ofisi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Osman Pamukoğu, 1. Bölgede Nevra Ölçer'i işaret etti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Nevra Ölçer'in Üsküdar Seçim İrtibat Ofisinde açıklamalarda bulunan Osman Pamukoğlu ''İstanbul'un 1. ve 3. bölgeleri nüfus ve yüz ölçümü bakımından en büyük yerleşim yeri ondan dolayı buradayım'' dedi.

Seçim çalışmalarının bugün ilk olduğunu açıklayan Pamukoğlu, ''Seçimlere Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) olarak değil bağımsız olarak giriyoruz'' dedi.

Seçimlere bağımsız olarak girmelerinin sebebini milli iradenin gasbı olarak açıklayan Pamukoğlu, sözlerine %10 barajının kendi önlerine engel olarak çıktığını belirten Pamukoğlu, önümüzde dev bir duvar var bunu aşmak için cepheden çevirerek hedefe ulaşmaya çalışacağız'' dedi.

Konuşmasında diğer partilere ve aday adaylarına da değinen Pamukoğlu, ''Diğer partilerin aday adaylarının yer kapma derdinde birbirlerini yiyorlar.'' dedi. Kendilerinin sadece İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde çıkarttıkları bağımsız milletvekili adaylarını destekleyeceklerini belirten Pamukoğlu, 7 Nisan'a kadar süre var birkaç ilde daha kendi seçim çalışmaları karşılayabilecek uygun aday gelirse değerlendiririz.'' dedi.

Kendi bölgesindeki çalışmalara da değinen Pamukoğlu, ''Benim bölgemde bağımsız bir milletvekili adayının 120 bin oy alması gerekiyor, ancak biz 200 bin ve üzeri bir oy almalıyım bunu da ancak ev ev, kapı kapı dolaşılarak başaracağız'' dedi.

Pamukoğlu İstanbul, Ankara ve İzmir illeri dışında HEPAR'ın kime oy vereceğinin sorulması üzerine ''Beklesinler, bana birçok partiden geliyorlar görüşüyoruz. 6 Haziran'a kadar zamanımız var. Ben zamanı geldiğinde açıklayacağım.'' dedi.  Bağımsız 1. Bölge Milletvekili Adayı Nevra Ölçer'e çalışmalarında başarılar dileyerek sözlerine son vererek seçim irtibat ofisinden ayrıldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir