Tahsin Usta CHP'den Aday Adaylığını açıkladı

Tahsin Usta Üsküdar CHP İlçe Başkanlığı'nda yapılan bir basın toplantısıyla CHP İstanbul 1. Bölgeden aday adaylığını açıkladı.

Tahsin Usta CHP'den Aday Adaylığını açıkladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Karadenizlilerin yakından tanıdığı Tahsin Usta, CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen basın açıklaması ve tanıtım toplantısında CHP İstanbul 1. Bölge'den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Milletvekili aday adaylığını açıklayan Tahsin Usta'yı Trabzonlu hemşehrileri, KARKON Yönetim kurulu üyeleri, KARKON'a bağlı federasyon ve derneklerin başkanları, yanlız bırakmadı. Aday adaylığı açıklama toplantısına CHP Üsküdar İlçe Başkanı Erdoğan Altan, CHP bölge milletvekili aday adayları ve CHP'liler de yakından takip etti.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Erdoğan Altan'ın Tahsin Usta'yı takdim ederken ''Arkadaşımız milletvekilliğini hak etmiştir'' sözleri alkışlarla karşılandı.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Erdoğan Altan'ın Tahsin Usta'yı takdim ederken ''Arkadaşımız milletvekilliğini hak etmiştir'' sözleri alkışlarla karşılandı.

Sonrasında Tahsin Usta'nın geçmiş yıllarda yaptığı sivil toplum faaliyetlerinden kesitler sunan bir sinevizyon gösterisi yapıldı. Çernobil ve Kazım Koyuncu'yla ilgili bölümlerde duygusal anların yaşandığı gösteriden sonra Tahsin Usta mikrofona geldi ve aday adaylığını açıklayarak kısa bir konuşma yaptı. Tahsin Usta, uzun yıllardır Karadeniz'le ilgili sivil toplum faaliyetleri yaptığını, halen başında bulunduğu KARKON'a bağlı federasyon ve dernekleriyle istişarelerde bulunduktan sonra aday adayı olmaya karar verdiğini söyleyerek herkesten destek istedi.

Tahsin Usta Üsküdar CHP İlçe Başkanlığı'nda yapılan bir basın toplantısıyla CHP İstanbul 1. Bölgeden aday adaylığını açıkladı.

TAHSİN USTA, ''BEN SADECE TRABZONLU DEĞİLİM''

''Video sunumunda Trabzonluluğumuz biraz ön plana çıktı ama ben sadece Trabzonlu değilim. Aynı zamanda Giresunluyum, Artvinliyim, Rizeliyim, Karadenizli ve Türkiyeliyim. Doğrusunu söylemek gerekirse son dönemlerde CHP ile Karadenizliler arasında biraz mesafe oluştu. Karadeniz sürekli göç vermektedir. İstanbul'un nüfusunun yarısı Karadenizlidir. Bu nüfusun yeterince temsil edilmesini istiyoruz. Bu konuda da önseçimde sizlerin desteğini bekliyorum'' dedi.


Üsküdar 34 - Bülent Şirin


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir