Kadıköy Belediyesinden eğitime tam destek

Fazıl Hüsnü Dağlarca çocuk etüt merkezi hizmete girdi.

Kadıköy Belediyesinden eğitime tam destek
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Kadıköy Belediyesi, özellikle dershaneye gidemeyen çocukların eğitimlerine ve sınavlara destek amaçlı açtığı etüt merkezlerine bir yenisi daha eklendi. Kadıköy Hasanpaşa'da hizmete giren Fazıl Hüsnü Dağlarca Çocuk Etüt Merkezi ilköğretim 3 ve 4. Sınıf öğrencilerine ve ortaöğretim 5, 6, 7, 8. Sınıf öğrencilerine hizmet verecek.

"Çocuklar Geleceğimizin Teminatı"

Fazıl Hüsnü Dağlarca Çocuk Etüt merkezinin açılışında veliler ile sohbet eden Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk; "Bu çocuklar hepimizin geleceği, ülkemizin aydınlık yüzleridir. Etüt merkezlerimizin açılış amacı çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak, başarılarına ortak olmaktır. Bunu gerçekleştirdiğimizi görmek inanın bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Öncelikle burada eğitim görecek çocuklarımıza ve siz ailelerine hayırlı olsun" dedi.

Kadıköy ilçesi sınırları içinde ikamet eden çocukların, eğitim ve öğretimlerine katkıda bulunmak amacıyla 2009 yılında kurulan Çocuk Etüt Merkezlerinin sayısı hizmete giren Fazıl Hüznü Dağlarca Çocuk Etüt merkezi ile toplamda 4 olmuştur. 540 öğrencinin eğitim göreceği Fazıl Hüsnü Dağlarca Çocuk Etüt merkezinde derslerde kullanılan kitaplar, yaprak testler ve deneme sınavı kitapçıkları Kadıköy Belediyesi tarafından öğrencilere ücretsiz olarak verilmektedir. Merkezde ayrıca dersler dışında sosyal ve kültürel aktiviteler öğrencilerin gelişiminde ve kendilerini ifade etmede yararlandıkları etkinliklerdir.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir