Beykozlu Engellilerin İstihdamı Artıyor

Beykoz Belediye'nin engelli ilçe sakinlerine yönelik istihdam çalışmaları devam ediyor.

Beykozlu Engellilerin İstihdamı Artıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Beykoz Belediye'nin engelli ilçe sakinlerine yönelik istihdam çalışmaları devam ediyor. İş arayan ilçe sakinleriyle işverenleri bir araya getiren engelli-işveren buluşmasında firmalar aradıkları elemana iş arayanlarda bekledikleri işe kavuştu.

Beykoz Kariyer Merkezi'na kayıtlı engelli ilçe sakinlerinin davet edildiği görüşmede firmalar adaylarla iş görüşmesi yaptılar ve kriterlerine uygun adayları belirlediler.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen buluşmaya 100 engelli ilçe sakini ve 13 firmadan insan kaynakları uzmanları katıldı.

Beykoz Kariyer Merkezi tarafından yürütülen çalışmada İŞ-KUR Kadıköy Şubesi'nden iş danışmanları da hazır bulundular ve firmalarla ve iş arayan ilçe sakinlerine danışmanlık hizmeti verdiler.

Engelli istihdamını artırmayı amaçlayan engelli-işveren buluşmaları belirli aralıklarla devam edecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir