"Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi" Sona Erdi

Marmara Belediyeler Birliği tarafından 2. kez düzenlenen "WICS- Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi"nin ikinci oturumu, İstanbul Conrad Hotel'de düzenlenen bir programla gerçekleşti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Marmara Belediyeler Birliği tarafından 2. kez düzenlenen "WICS- Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi"nin ikinci oturumu, İstanbul Conrad Hotel'de düzenlenen bir programla gerçekleşti. Zirveye katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Akıllı Belediyecilikte İletişim" hizmetlerini anlattı.

Marmara Belediyeler Birliği tarafından 2. kez düzenlenen "WICS-Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi", iki gün boyunca toplam 25 oturum şeklinde gerçekleşti. Kamu, kurum ve kuruluşları, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri dünyadaki ve Türkiye'deki akıllı şehirlerin gündemini, sunacakları bildiriler eşliğinde tartışıldı. İkinci oturumu İstanbul Conrad Hotel'de gerçekleşen zirveye, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın yanı sıra, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İzmir Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, STK'lar ve özel kuruluşların temsilcileri katıldı.

Başkan Hasan Can, "Gerçekleştirdiğimiz Birçok Hizmetin Başarılı Olmasının Arkasında, Ümraniyeli Vatandaşlarımızla Her An İletişim Halinde Olmamız Yatıyor"

En kaliteli ve en hızlı hizmet felsefesi ile vatandaşların memnuniyetine öncelik verdiklerine değinen Başkan Hasan Can, vatandaşların sorunlarını dinleyebilmek, hizmet kalitesi ile birlikte memnuniyeti de artırabilmek için gerçekleştirdiği "Çözüm Merkezi Projesi" kapsamında; Çözüm Merkezi, Çözüm Ofisleri ve İletişim Noktaları uygulamaları ile  vatandaşların istek, şikayet ve görüşleri, başlatmış olduğu 24 saat çalışma esası ile (7/24) değerlendirdiklerini söyledi. Başkan Hasan Can, "Gerçekleştirdiğimiz birçok hizmetin başarılı olmasının arkasında, Ümraniyeli vatandaşlarımızla her an iletişim halinde olmamız yatıyor. Vatandaşlarımız bize birçok vesile ile ulaşabiliyor, görüş ve eleştirilerini bizimle paylaşabiliyor. Çözüm Ofisleri ile halkımızın şikâyet, talep ve önerilerini alarak, en kısa sürede gerekli birimlerimize ulaştırıyor ve çözüm yolunu buluyoruz. Yine ilçemizin 15 ayrı noktasına kurduğumuz Taff-Pone uygulaması ile vatandaşlarımız ahize kaldırır kaldırmaz, Çağrı Merkezimizdeki görevli arkadaşımızla konuşma imkânı buluyor ve dilek, şikâyet ya da önerilerini paylaşabiliyor. Ayrıca Belediyemizin internet sitesinden de vatandaşlar e-postaları ile bizlere ulaşma imkânı bulabiliyor. Artık çağımızın gerektirdiği sosyal medyadan da vatandaşlarımız bizimle iletişime geçiyor ve sorunları kısa zamanda çözüme ulaşıyor" dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir