Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

"ÇEKSİAD" Yönetimi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ı Ziyaret Etti

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇEKSİAD) yeni yönetimi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ı Makamında ziyaret etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇEKSİAD) yeni yönetimi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ı Makamında ziyaret etti. Çekmeköy'ün geleceğinin konuşulduğu toplantıda vatandaşların mutluluğu ve refahı için kurumların ortak çalışması gerekliliği ve yatırımların hız kesmeden devam edileceği vurgulandı. Yeni yönetimi makamında ağırlayan Başkan Poyraz, ziyaretlerinden dolayı ÇEKSİAD üyelerine ve yönetimine teşekkür etti.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.