Sancaktepe Belediye Başkanımız öğretmenlerle bir araya geldi

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler ile bir araya geldi.

Sancaktepe Belediye Başkanımız öğretmenlerle bir araya geldi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Belediye Başkanımız İsmail Erdem, Sancaktepe'de görev yapan öğretmenlerle Ortadağ Sosyal Tesisleri'nde 25 Kasım Pazartesi günü akşam yemeğinde bir araya gelerek eğitim camiasının öğretmenler günümü birlikte kutladı. Fedakâr, öğretmenlerin senede bir kez hatırlanacak olan kişiler olmadığını dile getiren Başkanımız İsmail Erdem: "Bugün, öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde tüm öğretmelerimizi sevgiyle, candan kutluyorum" dedi. Erdem, "Her toplum kendi geleceğini sağlam temeller üzerine kurmak için çeşitli adımlar atar icraatlar yapar. Bunları da fedakar  öğretmenler kim eliyle yapar" diyerek sürdürdüğü konuşmasında öğretmelik mesleğinin kutsallığına  değindi. Erdem: "Kitle iletişim araçlarının ve çılgınca ilerleyen teknolojinin her şey olduğunu sanan büyük insan yığınlarına neyin doğru, neyin yanlış olduğuna öğretmenlerimiz sayesinde çözüm bulabiliyoruz. Yoksa bilgi ve hikmetten uzaklaşmış, tüketim çılgını olmuş içeriksiz insanlar yetişecektir. Öğretmenlerimiz çağın gerekleri ile geleneği harmanlamış pırıl pırıl gençler yetiştiriyorlar" dedi. 

Başkanımız, belediye olarak eğitime çok büyük önem verdiklerini belirterek yapılan eğitlim hizmetlerinden bahsetti. Başkanımız, yeni okulların açılamasındaki katkılar ve mevcut okulların bahçe düzenlemesi, boya ve temizlik işlerinin yanı sıra konferans salonları ve spor salonlarının yapıma katkıda bulunulduğunu belirtti. Başkanımız: "Biliyorsunuz Sancaktepe ilçemizde 12 bilgi evi ile gençlerimizin hizmetindeyiz. Bugün 25 bin kişiye kucak açan Bilgi Evleri'nde okul müfredatına uygun ders programları ile destekleyici bir misyon üstlenmiş vaziyetteyiz. Okullarda sosyal ve kültürel etkinlik yapma imkânı bulamayan öğrencilerimiz Bilgi Evleri?nde gerekli performansı gösterme imkânı buluyorlar" dedi. Başkanımız konuşmasını: "Elbirliği içinde Sancaktepe'nin eğitim seviyesini yükseltmek ve daha iyi yerlere taşımak için çalışacağız. Çünkü Sancaktepe daima en iyisini hak ediyor. Tekrar 24 Kasım Öğretmenler Günü'nüzü kutlar hepinize saygılar sunarım" şeklinde tamamladı.

"Öğretmenlik kutsal bir görevdir. Öğretmenler görevlerini geçmişte olduğu gibi bundan sonrada duyarlı, sorumluluk anlayış içinde sürdüreceklerdir" şeklinde konuşan Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan: "Hepimizin yetişmesinde öğretmenlerimizin çok büyük katkıları vardır. Bu anlamlı günde başta kendi öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerimize en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Başöğretmen Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Şehit öğretmenlerimizi minnetle anıyorum. Emekli olanlara mutlu yaşamlar diliyor, görev başındaki öğretmenlerimize de sağlıklı, başarılı bir yaşam diliyorum" dedi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir