Ümraniye Belediyesi'nden Engellilere Psikolojik Destek Semineri

Ümraniye Belediyesi, İSEM ile birlikte düzenlediği "Engelli ve Ailelerine Yönelik Engellilik Nedir?" ve "Engelliliği Kabullenme Süreci ve Engelliliğin Nedenleri" konulu psikolojik destek semineri...

Ümraniye Belediyesi'nden Engellilere Psikolojik Destek Semineri
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Ümraniye Belediyesi, İSEM ile birlikte düzenlediği "Engelli ve Ailelerine Yönelik Engellilik Nedir?" ve "Engelliliği Kabullenme Süreci ve Engelliliğin Nedenleri" konulu psikolojik destek semineri, Psikolog Ali Bayram Ünal?ın sunumu ile Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezinde gerçekleşti. 

Ümraniye Belediyesi, "Engelleri Birlikte Aşıyoruz" sloganıyla başlattığı hizmet yürüyüşüne aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda İSEM (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü) ile birlikte düzenlediği "Engelli ve Ailelerine Yönelik Engellilik Nedir?" ve "Engelliliği Kabullenme Süreci ve Engelliliğin Nedenleri" konulu psikolojik destek semineri, Psikolog Ali Bayram Ünal'ın sunumu ile Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezinde gerçekleşti. Atatürk, Dumlupınar, Topağacı ve Tantavi mahallelerinden engelli ve yakınlarının katılımıyla gerçekleşen seminer Belediye tarafından ikram edilen yemeğin ardından başladı. Bu tür seminerlerin kendilerini ve ailelerini bilinçlendirdiğine değinen vatandaşlar, desteklerinden dolayı Ümraniye Belediyesi?ne de teşekkür ettiler. 


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir