Ümraniye Belediyesi Hizmet İçi Eğitimlere Devam Ediyor

Ümraniye Belediyesi daha donanımlı insan kaynağı ile hizmetlerin daha da etkin ve kaliteli sunulması amacıyla Belediye Personeline yönelik hizmet içi eğitim faaliyetlerine devam ediyor.

Ümraniye Belediyesi Hizmet İçi Eğitimlere Devam Ediyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Ekip Ruhu ve Takımdaşlık, Etkili İletişim, Stres Yönetimi, Moral-Motivasyon, İş Ahlakı ve Görev Sorumluluğu gibi konuları kapsayan; aynı zamanda Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın da "Kaliteli Hizmet" anlayışını anlattığı eğitim programı tüm personeli kapsayacak şekilde devam ediyor. "Hizmette ve Kalitede Örnek Belediye Olmak" vizyonu doğrultusunda, hizmetin sunumunu yapan Belediye Personeli?nin de sürekli olarak eğitimden geçmesine hassasiyet gösteren, 2004 yılından itibaren "Sürekli Eğitim ve Gelişimi" prensip edinen Ümraniye Belediyesi, teknolojiyi iyi kullanan, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip personel yapısıyla hizmette kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltiyor. 

Belediyecilikte "Kaliteli Hizmet" anlayışını anlatan Başkan Hasan Can, 10 yılda Ümraniye'de yapılan hizmetlerin, geçmiş 40 yılda yapılanları 5'e 10'a, bazı hizmetlerde ise 40'a 50'ye katladığını söyledi. Başkan Hasan Can, daha önce hiç olmayan birçok hizmet ve eseri de Ümraniye?ye bu dönemde kazandırıldığını vurguladı. Ümraniye'ye 200'e yakın kalıcı eser kazandırdıklarını dile getiren Başkan Hasan Can, bu kadar sürede bu kadar hizmet ve eserin "Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" düsturu ile güler yüzlü, dürüst hizmet anlayışı ve çok çalışarak ortaya çıktığını ifade etti. Başkan Hasan Can, bundan sonra da hizmette kalitenin ve etkinliğin daha da artarak devam edeceğini sözlerine ekledi. 


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir