Kan Bağışı Sayısı Arttı !

Türk Kızılayı Genel Başkanı Akar, ''Dikkat edilirse son yıllarda hiç kan anonsu duyulmuyor, ihtiyaç olanlara kanlar tıkır tıkır veriliyor'' dedi.

Kan Bağışı Sayısı Arttı !
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Türk Kızılayı Genel Başkanı Akar, ''Dikkat edilirse son yıllarda hiç kan anonsu duyulmuyor, ihtiyaç olanlara kanlar tıkır tıkır veriliyor'' dedi.

Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Türkiye'de her yıl ciddi oranlarda kan toplandığını bildirerek, ''2004 ile 2012 yıllarını kıyasladığımızda toplanan kan miktarları arasında dağlar kadar fark var'' diye konuştu.

Türkiye'nin herhangi bir yerinde kan ihtiyacı olduğunda veya şehirde kan miktarı azalmışsa başka ilden diğerine Türk Hava Yolları'nın sponsorluğunda kanların gönderildiğini vurgulayan Akar, 'Dikkat edilirse son yıllarda hiç kan anonsu duyulmuyor, ihtiyaç olanlara kanlar tıkır tıkır veriliyor' ifadelerini kullandı.


Yeni Şafak


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Sağlık

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir