Son psikolojik konferans Üsküdar'da

İBB ve KAGEM işbirliğiyle organize edilen konferanslar dizisi 2011 yılındaki son konferansını Üsküdar'da düzenlenecek.

Son psikolojik konferans Üsküdar'da
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
2011 yılının son psikoloji konferansı Üsküdar'da

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Merkezi (KAGEM) işbirliğiyle organize edilen ''İletişim, Okul Hayatı ve Stres'' başlıklı psikoloji konferansları dizisi kapsamında 2011 yılındaki son konferans Üsküdar'da düzenlenecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Merkezi (KAGEM) işbirliğiyle organize edilen ''İletişim, Okul Hayatı ve Stres'' başlıklı psikoloji konferansları dizisi kapsamında 2011 yılındaki son konferans Üsküdar'da düzenlenecek.

İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç.Dr. Sema Karakelle tarafından ''Okul hayatında başarılı olmak: ebeveynler olarak neler yapabiliriz?'' başlığı altında 12 Aralık 2011 tarihinde Üsküdar Haydarpaşa Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilecek.

2011 yılında Bağcılar Kültür Merkezi'nde 21 Ocak tarihinde düzenlenen ''Okul Hayatında Başarılı Olmak: ebeveynler olarak neler yapabiliriz?'' sunumuyla başlayan konferanslar dizisi sırasıyla 23 Şubat tarihinde Esenler Kültür Merkezi'nde; 19 Mart'ta Silivri Kültür Merkezi'nde; 20 Nisan'da Beyoğlu Muammer Karaca Tiyatrosu Konferans Salonu'nda; 24 Mayıs'ta Küçükçekmece Kültür Merkezi'nde; 24 Ekim'de Zeytinburnu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde; 28 Kasım'da Çimento Müstahsilleri Birliği Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi-Ümraniye'de anne-babaların, öğrencilerin ve öğretmenlerin yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Katılımcıların akıllarına zihinlerini kurcalayan konularla ilgili sorularına detaylı cevaplar bulabildiği konferanslar oldukça verimli geçti.

''Okul Hayatında Başarılı Olmak: ebeveynler olarak neler yapabiliriz?'' konferansı, okul hayatlarında başarılı olan öğrencilerin özellikleri ve başarılı olmak için neler yapılabileceği üzerine görüş alışverişinde bulunarak anne ve babaların konuyla ilgili farkındalıklarını geliştirmek amacıyla düzenleniyor.

Konferans süresince her yaşta çocuk ve genç için okul hayatının anlamı, başarılı olma kavramının çeşitli boyutları, akademik başarıyı etkileyen faktörler, başarılı öğrencilerin kullandıkları stratejiler ve ev-aile ortamları hakkındaki araştırmalar irdelenecek.

Konferansla toplumun temel taşı olan ve toplumsal huzurun temelini oluşturan ''Aile'' bağlarının güçlendirilmesi, kişisel gelişim ve iletişim konularında farkındalıkların arttırılmasıyla sağlıklı bireyler ve bilinçli ailelerden kurulu sağlıklı bir toplum oluşturulması hedefleniyor.

Konferansla ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 455 1660 ve 0212 455 1902 numaralı telefonlardan edinebilirsiniz.

Program
Tarih : 12 Aralık 2011, Pazartesi
Saat : 13:00-14:30
Yer : Haydarpaşa Anadolu Lisesi

İBB ve KAGEM işbirliğiyle organize edilen konferanslar dizisi 2011 yılındaki son konferansını Üsküdar'da düzenlenecek.


İBBPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Sağlık

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir