Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Metin Külünk Üsküdar'da halkı selamladı

Seçim çalışmaları kapsamında Üsküdar'da bulunan AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Metin Külünk, seçim otobüsüne binerek Üsküdar'da seçmenleri selamladı.

Metin Külünk Üsküdar'da halkı selamladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Seçim çalışmaları kapsamında Üsküdar'da bulunan AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Metin Külünk, seçim otobüsüne binerek Üsküdar'da seçmenleri selamladı.

Halkın gösterdiği ilgiden hayli memnun kalan Külünk, yol boyunca vatandaşlara gül dağıttı.

Metin Külünk'ün seçim çalışmalarında halkın en çok karşısında görmek istediği isimler arasında yer alıyor.


Seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günler de yine Üsküdar'da bulunan Külünk, Zeynep Kamil Mahallesi'nde seçim çalışmaları yaptı.

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı ile birlikte Zeynep Kamil Mahallesi'nde bulunan seçim irtibat bürosunda mahalle teşkilatı ile bir araya gelerek kahvaltı programı ve ardından ''Çat Kapı Ev Ziyaretleri'' yaparak mahalle sakinleri ile sohbet etti. Kendisine gösterilen ilgiye karanfil takdim ederek karşılık veren Külünk, mahalle esnafını tek tek ziyaret ederek sohbet etti.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.