Murat Dağıtmaç'ın yeni kitabı ''Dijital Haçlı Seferleri'' çıktı

Motto Yayınları'ndan çıkan ''Dijital Haçlı Seferleri'' yeniçağda yapılmaya çalışılan haçlı saldırılarını kanıtlar nitelikte belgelerle biz okuyuculara ispatlıyor.

Murat Dağıtmaç'ın yeni kitabı ''Dijital Haçlı Seferleri'' çıktı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Twitter, facebook, instagram vb. sosyal mecralar. Bin yıl önce Avrupa Haçlı ordularıyla dize getiremediği coğrafyayı yeniçağın buluşlarıyla mı dize getirmeye çalışıyor?

Motto Yayınları'ndan çıkan ''Dijital Haçlı Seferleri'' yeniçağda yapılmaya çalışılan haçlı saldırılarını kanıtlar nitelikte belgelerle biz okuyuculara ispatlıyor.

Hız çağının getirdiği değişimlerle beraber ivme kazanan sosyal medya, öngörülemeyen bir seviyede büyüdü. Yüzyıllar önce başlayan toprak işgalleri bu sefer yerini ruhlarımızın işgal edilmesi için sosyal medyaya bıraktı. Bunu da derinlemesine inceleyen ''Okan Özbay'' ve ''Dr. Murat Dağıtmaç'' anıt niteliğinde eşsiz bir kitapla karşımızda.

Peki, içinde başka neler bulabiliriz:

  • Yeni Medya'nın Gelişimi,
  • Dijital Medya Neden Önemli,
  • Sosyal Medyada Kadın Olmak,
  • Türkiye, Nasıl Bir Yolculuk Yapacak?
  • Dijital Din.

Artık hemen hemen dünyadaki tüm insanların komşu olduğu bu dönemde kendimizi tanıyıp anlayabileceğimiz bilgi verici bir kitap.

Günümüzde Türkiye'nin karşılaştığı sorunlar içerisinde ciddi derecede önem arz eden ''Sosyal Medya'' konusu ''Dijital Haçlı Seferleri'' kitabında detaylı olarak anlayabilmemize olanak sağlıyor.

Dijital Haçlı Seferleri
Motto Yayınları
www.mottoyayinlari.com
Yazar : Okan Özbay, Dr. Murat Dağıtmaç
Sayfa: 212

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir