Üsküdar'da Yedi Güzel Adam Sempozyumu

Üsküdar Belediyesi ve İkra Akademinin ortak çalışmaları ile hayata geçirilen Yedi Güzel Adam Sempozyumu 25-26 Nisan tarihlerinde Üsküdar Gençlik Merkezi'nde yapıldı.

Üsküdar'da Yedi Güzel Adam Sempozyumu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Yedi Güzel Adam Sempozyumunun ilk gününde Erdem Bayazıt ele alındı. Bu oturumda Sakarya Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve Sanat, Düşünce ve Eğitim Derneği (SADED) Başkanı Tahir Andı tebliğlerini sundu.

Sempozyumda katılım belgeleri dağıtıldı.

Necip Fazıl Kısakürek'in hayatı ve fikir dünyası üzerine belgeselinde gösterildiği programda, Nuri Pakdil'i Şair Mustafa Aydoğan anlattı.

Etkinliğin ilk gününün son oturumu ise Yazar Bahtiyar Aslan ve Yrd. Doç. Dr. Ali Kurt'un Rasim Özdenören üzerine konuşmaları ile sona erdi.

Üsküdar?da Yedi Güzel Adam Sempozyumu

Oturumun ikinci günün de Yrd. Doç. Dr. Zeynep Kevser Şerefoğlu, Yazar Osman Koca, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet İnan tarafından Alaeddin Özdenören ve Mehmet Akif İnan ele alındı.

Etkinliğe rahatsızlığı nedeniyle katılamayan Nuri Pakdil' in belgeselinin seyredilmesinin sonrasında sempozyum, Prof. Dr. Yılmaz Daşçıoğlu Cahit Zarifoğlu'nu, Prof. Dr. Mehmet Narlı ve Mütefekkir Yusuf Kaplan'ın da Sezai Karakoç'u anlatmasıyla sürdü.

katılım belgeleri verilmesiyle program sona erdi.

Son bölüm sempozyuma katkı sağlayanlara katılım belgeleri verilmesiyle program sona erdi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir