Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'den ''Birlik'' mesajı

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Cumhuriyet'in 91. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Türkmen, yayınladığı mesajda 'Birlik' vurgusu yaptı

Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'den ''Birlik'' mesajı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Cumhuriyet'in 91. Yılı nedeniyle yayınladığı mesajında, ''Aziz milletimizin birliğine, güzel ülkemizin dirliğine gölge düşürmek isteyenlerin ardı arkası kesilmeyen beyhude çabalarını sonuçsuz bırakacağından şüphe yoktur.'' dedi.

Başkan Hilmi Türkmen'in, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı şöyle;

''Milli Mücadeleyle, Aziz Milletimizin bir kez daha var oluşu anlamına gelen Cumhuriyetin 91. Yılını kutlarken, yeni bir çağın eşiğinde, Yeni Türkiye meşâlelerini yakmış olmanın sevinci içerisindeyiz.

Bu anlamlı günde, 91 yıl boyunca yurdumuzun dört bir köşesinde sergilenen coşku ve kardeşlik tablosunun, Aziz milletimizin birliğine, güzel ülkemizin dirliğine gölge düşürmek isteyenlerin ardı arkası kesilmeyen beyhude çabalarını sonuçsuz bırakacağından şüphe yoktur. Bu tablo, milli irademize sekte vurabilmek için içte ve dışta fırsat kollayan şer ve nifak odaklarına milletçe verilen en güzel cevaptır.

Devletin milletle kucaklaştığı, ülke ve bölge sorunlarının bir bir çözüme kavuşturulduğu bu dönemde, söz konusu şer ve nifak odakları kirli oyunlarını artırma ve Güneydoğu sınırlarımızı karıştırma gayretindedir. İnanıyoruz ki, devletimizin iyi niyetli ve sağduyulu yaklaşımlarıyla, milletimizin birlik ve bağımsızlık iradesi karşısında, sergilenen bu kirli oyunları bertaraf olacaktır.

Bu inanç ve düşünce ve gayretle Cumhuriyeti kurarak bizlere emanet eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor; Cumhuriyetimizin 91. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum.''

Hilmi Türkmen
Üsküdar Belediye Başkanı


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir