Üsküdar Belediyesi yeni kültür sezonunu başlatıyor

Üsküdar Belediyesi, 2014-2015 Kültür ve Sanat sezonunu, 13 Ekim Pazartesi günü düzenleyeceği etkinlikle başlatıyor.

Üsküdar Belediyesi yeni kültür sezonunu başlatıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

''Üsküdar'da Mevsimlerden Kültür Sanat'' temasıyla oluşturulan kültür ve sanat sezonu, Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan kokteyle başlayacak. İstanbul'un kültür, sanat, tarih ve edebiyat dostlarının buluşacağı gecede, aynı zamanda ''Camiler Haftası'' nedeniyle gerçekleştirilen ''Cami ve İnsan'' konulu fotoğraf yarışmasının ödül töreni ve sergi açılışı da yapılacak.

Sezon süresince gerçekleştirilecek olan, seminer, dinleti, sergi, anma ve saygı günlerinden oluşan tanıtım filmi gösteriminin ardından protokol konuşmaları yapılacak. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise 2014-2015 sezonunda belediyenin kültür, sanata bakışı ve vizyonunu anlatarak etkinliklerle ilgili bilgi verecek.

Protokol konuşmalarının ardından gece, İnce Saz konseri ile sona erecek.

Üsküdar'da Mevsimlerden Kültür Sanat, temasıyla oluşturulan kültür ve sanat sezonu İnce Saz gurubunun konseriyle başlayacak

Açılışına katılan davetlilere, merhum Ahmet Yüksel Özemre'nin ''Üsküdar'da Bir Attar Dükkânı'' adlı özel baskı kitabı hediye edilecek.

13 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 19:00'da Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 2014-2015 Kültür ve Sanat sezonunun açılış programı şöyle;

  • Kokteyl
  • Cami ve İnsan Fotoğraf sergi açılışı
  • Sezon tanıtım filmi gösterimi
  • Protokol konuşmaları
  • Cami ve İnsan Fotoğraf Yarışması ödül töreni
  • İnce Saz konseri

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir