Kuzguncuk Bostanı, Üsküdar Belediyesi'ne kiralandı

8 bin liradan ihaleye çıkan Kuzguncuk bostanı, 21 bin liraya Üsküdar Belediyesi'ne kiralandı.

Kuzguncuk Bostanı, Üsküdar Belediyesi'ne kiralandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Bostan yıllardır yapılaşmaya açılmak istenmiş ancak Kuzguncuk sakinlerinin hukuki mücadelesiyle yapılaşmadan kurtulmuştu. Kuzguncuklular Derneği Başkanı Tülay Onat, kiralaya verilen bostanlar hakkında açıklamada bulundu.

8 bin liradan ihaleye çıkan Kuzguncuk bostanı, 21 bin liraya Üsküdar Belediyesi'ne kiralandı.

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan adayı Hilmi Türkmen ile konuyu görüştüğünü belirten Onat, ''Türkmen, bostanların halkın kullanımına bırakılacağını söyledi. Ben de bostanlarla ilgili kararı Kuzguncukluların vermesi gerektiğini ilettim. Teklifime sıcak baktığını söyleyerek 'Burasıyla ilgili yapacağınız planları bize getirirseniz ortak çalışma yaparız' dedi. Seçimlerden sonra bu sözünü tutmazsa bostanlar için tekrar mücadele ederiz'' diye konuştu. İhaleye Koç grubunun da katıldığını ancak elendiği öğrenildi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir