Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar'daki atölyesinde ''Hat Sanatı''na 3. boyut kattı

Genç hattat Levent Karaduman, klasik ve modern hat çizgilerini kullandığı eserlerini üç boyutlu çalışıyor.

Üsküdar'daki atölyesinde ''Hat Sanatı''na 3. boyut kattı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar'daki atölyesinde birbirinden ilginç ve değerli hikâyelere sahip sanat eserlerine imza atan 37 yaşındaki hattat Levent Karaduman sanatına kazandırdığı yeni boyutla dikkat çekiyor.

Genç hattat Levent Karaduman, klasik ve modern hat çizgilerini kullandığı eserlerini üç boyutlu çalışıyor.

Hat sanatına üç boyutlu bir bakış açısı getiren Karaduman'ın eserleri görenleri kendine hayran bırakıyor. Klasik ve modern hat çizgi anlayışını bir arada kullandığı tarzla hat sanatında ''istiva akımını'' başlatan Karaduman, ''Kâğıda yazılan metin kadar görsellik ve hikâye de çok önemlidir. Eserlerimde yazıdan çok, o eserin neyi nasıl bir ifadeyle anlattığını önemsiyorum'' dedi. Karaduman, Türkiye'de sanatın son 10 yılda topyekûn ayağa kalkarak yüceldiğini, koleksiyonerlerin arttığı söyledi.


Sabah


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.09 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.