Kardeşlik Sınır Tanımaz

Türkiye - Makedonya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu, Üsküdar Belediyesi'ni ziyaret etti.

Kardeşlik Sınır Tanımaz
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Dostluk Grubu'nun Başkanları, Makedonya Milletvekili Kenan Hasipi ile İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Dostluk Grubu'nun diğer üyeleri ve Makedonya İstanbul Başkonsolosu Zerrin Abaz'dan oluşan heyet, gösterilen ilgi ve alaka için Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen'e teşekkür ederek, tüm Makedon halkının selamlarını getirdiklerini belirtti.

Türkiye - Makedonya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu, Üsküdar Belediyesi'ni ziyaret etti.

Manevi mimarı Aziz Mahmut Hüdayi hazretleri, tarihi, Kız Kulesi ile Üsküdar'ın gönüllerinde ayrı bir yerinin olduğunu ifade eden heyet, bunlarla birlikte yakın zamanda hizmete açılan Marmaray'ın kıtaları birleştirmekle kalmadığını ülkeler arasında kardeşlik köprüsü olduğunu ifade ettiler.

Heyete mihmandarlık yapan Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Balkan ülkeleri ile tarihi, siyasi, kültürel ve ekonomik bağların olduğunu söyledi.

Heyete mihmandarlık yapan Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Balkan ülkeleri ile tarihi, siyasi, kültürel ve ekonomik bağların olduğunu söyledi. Türkiye ile Makedonya arasında da ciddi bağların olduğunu vurgulayan Türkmen, bu bağların kuvvetlenmesine katkı sağlayan heyet üyelerine teşekkür etti.

Misafirler, görüşme sonrası Türkmen ile birlikte Üsküdar meydan, Marmaray ve Kızkulesi'ni ziyaret ettiler.

Misafirler, görüşme sonrası Türkmen ile birlikte Üsküdar meydan, Marmaray ve Kızkulesi'ni ziyaret ettiler.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir