Üsküdar'a Dünyanın Her Yerinden Ödül Yağıyor!

Üsküdar Belediyesi Vatandaş İlişkileri Yönetimi CIRM (Citizen Relationship Management) Eylül ayında aldığı 3 ayrı ödülle başarıdan başarıya koşuyor.

Üsküdar'a Dünyanın Her Yerinden Ödül Yağıyor!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi Vatandaş İlişkileri Yönetimi CIRM (Citizen Relationship Management) Eylül ayında aldığı 3 ayrı ödülle başarıdan başarıya koşuyor.

Ödüllerden ilki her tür ve ölçekteki şirketler için, En İyi Ürün, Yenilikler, Yönetim ve Takımlar, Kadın İş ve Meslekler, Halkla İlişkiler ve Pazarlama kampanyaları konularında yıllık olarak düzenlenen Golden Bridge Ödülleri'nden geldi.

Golden Bridge İş Ödülleri dünya çapında, başarılı olmuş kuruluş ve işletmeleri tanıtmak ve olumlu katkılar sağlamak için her yıl düzenleniyor. Üsküdar Belediyesi CIRM, New Product and Services kategorisinde ''Altın Ödül''e layık görüldü. Ödül töreni San Francisco'da yapıldı.

Kamu Sektöründe En İyi Uygulama: ''CIRM''

CIRM ekibine bir diğer ödül ise dünya'nın en prestijli halkla ilişkiler ödülleri olan Uluslar arası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından verildi. Alanında dünyanın en saygın ödülü sayılan Altın Küre Ödülleri'nin (GWA) 30 ayrı kategorisi bulunuyor. 300 katılımcının yaptığı başvuru neticesinde Üsküdar Belediyesi Altın Küre Ödülü'nü ''Kamu Sektöründe En İyi Uygulama'' alanında aldı.

İspanya'nın Ödülü de Üsküdar'a

Dünya çapındaki iş adamlarının olumlu katkı ve başarılarının kamuya tanıtılması için oluşturulan Stevie Awards - IBA (İnternational Business Awards) da Üsküdar'ı seçti. Toplamda 3600 projenin katılımda bulunduğu Stevie ödüllerinde; Üsküdar Belediyesi CIRM ekibi Stevie Awards - Uluslar arası İş Ödülü İletişim veya Halkla İlişkiler Kampanyaları / Yılın Uygulaması - Kamu Hizmetleri - Avrupa Kategorisinde bronz ödül kazandı.

Stevie ödüllerinin ödül töreni bugün İspanya-Barcelona'da yapıldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir