Muhsin Yazıcıoğlu Üsküdar'da Anıldı

4 yıl önce Kahramanmaraş yakınlarında geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Üsküdar'da düzenlenen programla anıldı.

Muhsin Yazıcıoğlu Üsküdar'da Anıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi tarafından Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda 4 yıl önce Kahramanmaraş yakınlarında geçirdiği helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu anıldı. Anma programına Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve merhum Yazıcıoğlu'nun sevenleri ve partililer katıldı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun resimlerinin de sergilendiği anma programında Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Muhsin Yazıcıoğlu'nun 55 yıllık hayat hikâyesini anlatan belgesel gösterimi gerçekleştirildi. Belgesel esnasında Muhsin Yazıcıoğlu'nun sesinden 28 yıl önce Mamak Cezaevi'nde yazmış olduğu ''Üşüyorum'' şiirinin okunması ise salonda duygusal anlar yaşattı.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın yaptığı konuşmanın ardından gazeteci yazar Sibel Erarslan'ın moderatörlüğünde Işık Ahmet, Mehmet Niyazi Özdemir ve Ahmet Türk'ten oluşan konuşmacılar Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatından kesitler sundu.

Programda bir konuşma yapan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ''Rahmetli genel başkanımızı liderimiz şehadetinin 4. yıl dönümünde bir kere daha rahmetle şükranla ve özlemle anıyoruz. Tabi biz bu haftayı 25 Mart-31 Mart yani helikopterin düştüğü ve defnolduğu tarihi her yıl Muhsin Yazıcıoğlu ve Şehitlerimizi Anma Haftası olarak değerlendiriyoruz. Bu hafta kapsamında Anadolu'nun her tarafında programlar düzenleniyor. İşin sevindirici olan tarafı bütün milletimizin maddi ve manevi değerlere sahip partili partisiz bütün arkadaşlarımızın rahmetli genel başkanımıza sahip çıkmasıdır. Bizim il ve ilçe teşkilatlarımızın yanı sıra Üsküdar Belediyesi örneğinde olduğu gibi bütün Türkiye başkanımıza sahip çıkıyor. Bundan dolayı da onun emanetini sürdüren birisi olarak çok mutluyum, bahtiyarım bir kere daha teşekkür ederim'' dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

4 yıl önce Kahramanmaraş yakınlarında geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Üsküdar'da düzenlenen programla anıldı.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise yaptığı konuşmada, Muhsin Yazıcıoğlu'nun siyasi mülâhazanın üstünde tutan bir anlayışla ülkemize ve milletimize büyük hizmetleri olan nadir devlet adamlarından biri olduğunu ifade etti. Yazıcıoğlu'nun milli ve manevi değerlerine bağlı, kültür ve medeniyet değerlerine sahip çıkan önemli bir siyaset adamı olduğunu belirten Mustafa Kara, 40 yıllık sivil toplum ve siyasi hayatı boyunca, Türk-İslam medeniyetinin yeniden ihyası, inşası ve âleme adil bir nizam getirmek için çalıştığını dile getirdi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir