Üsküdar Belediyesi ile AYEDAŞ Arasında İşbirliği

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AYEDAŞ) ile Üsküdar Belediyesi arasında iş birliği yapıldı.

Üsküdar Belediyesi ile AYEDAŞ Arasında İşbirliği
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AYEDAŞ) ile Üsküdar Belediyesi arasında iş birliği yapıldı.

Yapılan iş birliği ile İstanbul'da ilk olan bir proje Üsküdar Belediyesi Süper Hizmet Masası biriminde faaliyete geçti.

Üsküdar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, AYEDAŞ, vatandaşların elektrik ve aydınlatma hizmetleriyle ilgili şikayet ve isteklerine yönelik belediyenin ''Süper Hizmet Masası''na kiosk kurdu.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AYEDAŞ) ile Üsküdar Belediyesi arasında iş birliği yapıldı.

Kiosk ile Üsküdarlılar, elektrikle ilgili sorun ve şikayetlerini beklemeden hızlıca AYEDAŞ'a ulaştırabilecekler. Yapılan başvurunun ardından başvuru sahibinin cep telefonuna kısa mesaj ile başvuru numarası gelecek. Başvuru numarası ile durum takibi yapılabilecek.

Kiosk'un kurulmasının ardınan ilk başvuruyu Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, yaptı. Kara, yapımı devam eden Kirazlıtepe Yaşam Merkezi'ne trafo konulması şartının kaldırılması talebini hem kiosk üzerinden hemde AYEDAŞ genel müdürü Mükremin Çepni'den bizzat talep etti.

Kara, ayrıca ilçedeki vatandaşlardan ''Süper Hizmet Masası''na gelen AYEDAŞ'la ilgili talepleri bölge müdürlüğüne iletilmek üzere kioska giriş yaptı.

Açılış törenine, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, AYEDAŞ Genel Müdürü Mükremin Çepni, genel müdür yardımcısı İrfan Dinçer, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, ilçe başkan yardımcıları Esat Kalay, Kaan Pehlivan, Gürsel Aycibin, belediye başkan yardımcısı Hasan Ekmen de katıldı.


Üsküdar 34 - Ziya Süzen


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir