Üsküdar'da Koruyucu Aile Toplantısı Yapıldı

Gül Mutlu'nun başkanlığını yaptığı ''Gönül Elçileri'' projelerini tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Üsküdar'da yapıldı.

Üsküdar'da Koruyucu Aile Toplantısı Yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Kaymakamı eşi Nuray Güler'in koordinasyonluğunu yaptığı toplantıya Gül Mutlu'nun yanı sıra Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve eşi Filiz Kara, TOGEM Başkanı Saadet Gülbaran, ilçe kamu kurum ve kuruluşları müdür eşleri, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, STK başkan ve temsilcilerinden oluşan 200 kişinin üzerinde misafir katıldı.

Gül Mutlu toplantıda yaptığı konuşmada katılımcılara ''Koruyucu Ailelik'' konusunda bilgi verdi. Gönül Elçileri Projesi'nin her kesimden her kademeden insana hitap ettiğini, böyle bir toplantıda olmaktan mutluluk duyduğunu, katılımcıların ilgisinin memnun edici olduğunu belirtti. Bu tarz hayırlı çalışmalarla gönüllülerin ve koruyucu aile taliplilerinin sayılarının artması dileğiyle konuşmasını sonlandırdı.

Toplantıya katılan ve kendisi de bir koruyucu aile olan Osman-Fatı Gençtosun çifti ise konuşmalarında kendilerinin 3 çocuğu olduğunu, halen 2 çocuğa da koruyucu ailelik yaptıklarını ve bundan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek, yaşadıkları güzel anları katılımcılarla paylaştı.

Gönül Elçisi olmak isteyenlere ''Gönül Elçi Müracaat Formları'' dağıtılmasıyla toplantı sona erdi.


İstanbul Ajansı


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir