Üsküdar Belediyesi İzciliğe Değer Katıyor

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri farklı zamanlarda gerçekleştirdikleri izcilik eğitimlerine bir yenisini daha ekledi.

Üsküdar Belediyesi İzciliğe Değer Katıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

15-16 Şubat tarihleri arasında Güzeltepe Bilgi Evinde gerçekleştirilen izcilik eğitiminde aday izciler kapalı spor salonunda da bir gece kamp yaptılar. Değerler eğitimi çerçevesinde ''Paylaşmak'' temasıyla gerçekleştirilen izcilik eğitiminde Bilgi Evi eğitimcileri düzenlenen tüm etkinliklerde de aynı temaya dikkat çektiler.

Aday izciler arasında paylaşmak duygusunu pekiştirmek amacıyla oryantiring etkinliğinin de yapıldığı kampta obalar ayrıca paylaşmak konulu sunumlarını gerçekleştirdiler. Gece nöbetlerinin sırayla tutulduğu kamp süresince obalar eğitim boyunca aldıkları puanlara göre değerlendirildiler. 16 Şubat sabahında ise en yüksek puan alan kız ve erkek obalar birincilik hediyelerini aldılar.

Hep birlikte yapılan kahvaltının ardından izciler paylaşmaya vurgu yapan bir hatıra fotoğrafı ile kamplarını tamamladılar.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir