''Üsküdar'ın Işıkları'' Çocuk Korosu

Bu sene de Üsküdar Fatih Mahkemesi'nde çalışmalarını sürdürüyor.

''Üsküdar'ın Işıkları'' Çocuk Korosu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Bu sene de Üsküdar Fatih Mahkemesi'nde çalışmalarını sürdürüyor. 7-14 yaş gurubunda müzik kulağına, geliştirilebilir bir çocuk sesine sahip olan yavrularımıza açık olan çalışmalar, cumartesi günleri saat 15:00-17:00 arasında yapılmaktadır. Kuruluş amacı; Türk kültürünün önemli unsurlarından olan Türk müziğini gelecek nesillere aktarmak ve benimsetmek olan koro ağırlıklı olarak T. Sanat,T. Halk, T. Tasavvuf müziği ve Çocuk şarkılarından oluşan bir repertuar üzerinde çalışmaktadır.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir