Üsküdar'dan Ender Hastalıklar Gününe Anlamlı Etkinlik

Üsküdar Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri 28 Şubat Dünya Ender Hastalıklar Günü'ne Mavi Kurdele etkinliği ile dikkat çekti.

Üsküdar'dan Ender Hastalıklar Gününe Anlamlı Etkinlik
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri 28 Şubat Dünya Ender Hastalıklar Günü'ne Mavi Kurdele etkinliği ile dikkat çekti. Dünyada ender rastlanan ve genetik hastalıklarla mücadele eden binlerce hastaya destek olmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte üyeler Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Şenbabaoğlu'nu ziyaret ederek konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptılar. Çocuk Meclisi Başkanı ve Çevre Sağlık Komisyonu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte üyeler Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu başta olmak üzere belediye personelinin yakasına hazırladıkları mavi kurdeleleri taktılar.

Gerçekleştirdikleri etkinlikle ender rastlanan ve genetik hastalıklarla mücadeleye dikkat çekmeyi amaçlayan üyeler etkinliğin Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri ayağında ise Üsküdar'ın çeşitli mahallerinde esnaf ziyareti yaparak onların da yakasına hazırladıkları mavi kurdeleleri taktılar. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Çocuk Meclisi üyeleri ulaşabildikleri herkesi böyle bir günde adı belki de hiç duyulmamış hastalıklarla mücadele eden insanlara destek olmaya davet ettiler.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir