Ocak ayı Üsküdar, ''Kültür ve Sanat'' bülteni yayınlandı

Üsküdar Belediyesi, ''Kültürel Belediyecilik'' sözünden hareketle yeni yılın ilk ayında önemli programlar hazırladı.

Ocak ayı Üsküdar, ''Kültür ve Sanat'' bülteni yayınlandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Alt ve üst yapı hizmetleri, sosyal ve ekonomik kalkınma projeleriyle birlikte, şehirlerimizin tarihi ve kültürel birikimini hayata taşıyarak, şehrin değerleri ve sakinleri arasındaki bağı teçhiz ederek bütüncül bir belediyecilik anlayışından hareketle kültürel hayata yatırım yapan Üsküdar Belediyesi, 2013 yılına da oldukça hızlı giriyor.

''600 yıllık birikimle daha ileriye'' sözünü kendine şiar edinen Üsküdar Belediyesi, ''Kültürel Belediyecilik'' sözünden hareketle yeni yılın ilk ayında önemli programlar hazırladı.

Ocak ayı içerisinde klasik müzikten tasavvufa, Aristoteles'ten Farabi'ye, sağlık sohbetlerinden engelli vatandaşlarımıza yönelik programlara, tiyatrodan müzikale, çocuklara yönelik oyunlardan büyükler için panellere kadar birçok program Üsküdar'daki kültür merkezlerinde meraklılarıyla buluşacak.

Rajae El Mouhandiz, dünyadan saz ve söz ile, son yılların popüler ismi Matrax stand-up gösterisiyle, Tiyatro Greyfurt, Menan Cinleri ve Akif oyunlarıyla, çocukların sevgilisi Caillou, müzikal programıyla yılın ilk etkinlik ayında öne çıkan etkinlikler olarak dikkat çekiyor.

Ocak ayı etkinlikleri için tıklayınız.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir