Türkiye Dergi Günleri Üsküdar'da başlıyor

Üsküdar Belediyesi ve Dergi Editörleri Birliği'nin iş birliği, Türkiye Yazarlar Birliği'nin katkılarıyla düzenlenen Türkiye Dergi Günleri'nin 3.'sü Üsküdar'da başlıyor.

Türkiye Dergi Günleri Üsküdar'da başlıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi ve Dergi Editörleri Birliği'nin iş birliği, Türkiye Yazarlar Birliği'nin katkılarıyla düzenlenen Türkiye Dergi Günleri'nin 3.'sü 19 Aralık'ta başlayacak.

Üsküdar Belediyesi, Dergi Editörleri Birliği'nin iş birliği Türkiye Yazarlar Birliği'nin katkılarıyla 19-23 Aralık 2012 tarihleri arasında 3. Dergi fuarı gerçekleşecek. Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın açılışını yapacağı ve Bağlarbaşı Kültür Merkezi İETT Müzesi'nde düzenlenecek etkinlik, farklı alanlarda yayın yapan pek çok dergiyi aynı çatı altında toplayacak.

Üsküdar Belediyesi ve Dergi Editörleri Birliği'nin iş birliği, Türkiye Yazarlar Birliği'nin katkılarıyla düzenlenen Türkiye Dergi Günleri'nin 3.'sü 19 Aralık'ta başlayacak.

Fuar boyunca okuyucuların, dergilerin yazar ve editörleriyle buluşacakları, fikir alışverişinde bulunacakları 3. Dergi Fuarı ile çok büyük kapsamlı bir kültürel etkinlik gerçekleştirilmiş olunacak.

Edebiyat dünyasından ünlü isimlerin de katılacağı dergi fuarıyla birlikte İstanbul'da büyük bir kültür şöleni yaşanacak.

Sabah 10.00'dan akşam 20.00'ye kadar ziyaret edilebilecek organizasyonda, dergicilik ve dergiler merkezinde paneller, söyleşiler ve imza günleri de yer alacak.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir