Çengelköy'de Genel Kurul Heyacanı

Çengelköy İlköğretim Okulu 2012-2013 Okul Aile Birliği olağan genel kurulu okul binasında gerçekleştirildi.

Çengelköy'de Genel Kurul Heyacanı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Çengelköy İlköğretim'de Okul Aile Birliği Genel Kurulu yapıldı

Çengelköy İlköğretim Okulu 2012-2013 Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurulu 3 Kasım 2012 Cumartesi günü üyelerin katılımı ile okul binasında gerçekleştirildi.

Genel kurula Üsküdar Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, Okul Müdürü Ali Yaşar Düzcü, Müdür Yardımcısı Sinem Eker, Okul Aile Birliği Başkanı Esat Kalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, öğretmenler, üyeler, veliler ve basın mensupları katıldı.

Genel kurulu üyeler listelerinin ve imzalarının kontrolünün ardından başladı. Açılış ve yoklamanın ardından divan başkanlığına Yonca Ayvaz, katip üyeliğine ise Ayfer Yıldız Atalay ve Zeynep Evciler seçildi.

Divan başkanı Yonca Ayvaz saygı duruşu ve istiklal marşı'nın okunmasının ardından selamlama, teşekkür ve protokol konuşmaları için okul müdürü Ali Yaşar Düzcü, okul aile birliği başkanı Esat Kalay, ilçe milli eğitim müdürü İlyas Tekin ve Üsküdar belediye başkan yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu'na sırasıyla söz verdi.

Protokol konuşmalarının ardından okul aile birliği yönetim kurulu üyesi Dilek Değirmenci yönetim kurulu faaliyet raporunu, Elif Akıntürk ise denetim kurulu faaliyet raporu, kesin hesap ve tahmini bütçeyi okudu, açık oylama yapılarak yönetim ve denetim kurulu ayrı ayrı ibra oldu

Divan başkanı Yonca Ayvaz yeni yönetim kurulu için aday olacak üyelerin listelerini divana sunmaları için süre verdi. Süre sonunda divana tek liste ulaştı. Divana ulaşan listede başkanlığını Cemil İsmail'ın yaptığı yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerinin isimleri tek tek okunarak açıklandı. Ardından açık oylama ile yapılan oylamada oy çokluğuyla Cemil İsmail ve yeni yönetim kurulu bir yıl süreliğine Çengelköy İlköğretim Okulu okul aile birliği başkanlığına seçildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Çengelköy İlköğretim Okulu 2012-2013 Okul Aile Birliği olağan genel kurulu okul binasında gerçekleştirildi.

Dilek ve temenniler bölümünde ise söz almak isteyen üyeler dileklerini paylaştı. Eski yönetim kurulunda görev alan üyelere ve okula katkıda bulunan üyelere plaket takdimi yapıldıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirildi ve genel kurul toplantısı sona erdi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Çengelköy İlköğretim Okulu 2012-2013 Okul Aile Birliği olağan genel kurulu okul binasında gerçekleştirildi.

Yeni Okul Aile Birliği Yönetim Listesi
Yönetim Kurulu : Başkan Cemil İsmail, Hülya Kurt, İrfan Dinçay, Sevgi Aydın, Beyhan Öztürk.

Yönetim Yedek : Belkıs Tel, Nurten Kılıç, Jale Telsakal, Dilek Benar, Öznur Güneş.

Denetim Asil : Zeynep Evciler, Emine Kılıç, Sait Özmen.

Denetim Yedek : Ayfer Atalay, Dilek Ergül, Hüseyin Ayan.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir