Çengelköy İlköğretim Okulu Yeni Okul Aile Birliği Başkanı Cemil İsmail oldu

Yeni Başkan Cemil İsmail'in Konuşması

11 Yıl Boyunca Okul Aile Birliği Başkanlığı Yapan Esat Kalay'ın Teşekkür Konuşması

Rating :
Açıklama : Çengelköy İlköğretim Okulu 2012-2013 Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurulu 3 Kasım 2012 Cumartesi günü üyelerin katılımı ile okul binasında gerçekleştirildi.

Genel kurula Üsküdar Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu, Okul Müdürü Ali Yaşar Düzcü, Müdür Yardımcısı Sinem Eker, Okul Aile Birliği Başkanı Esat Kalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, öğretmenler, üyeler, veliler ve basın mensupları katıldı.

Divan başkanı Yonca Ayvaz yeni yönetim kurulu için aday olacak üyelerin listelerini divana sunmaları için süre verdi. Süre sonunda divana tek liste ulaştı. Divana ulaşan listede başkanlığını Cemil İsmail'ın yaptığı yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerinin isimleri tek tek okunarak açıklandı. Ardından açık oylama ile yapılan oylamada oy çokluğuyla Cemil İsmail ve yeni yönetim kurulu bir yıl süreliğine Çengelköy İlköğretim Okulu okul aile birliği başkanlığına seçildi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1664
Tarih : 30 Kasım 2012
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir