Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu Başbakan Erdoğan'ı ziyaret etti

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Rating :
Açıklama : ''Dün Başkanımızdaydık; Bugün de başbakanımıza geldik''
Yaklaşık 50 kişilik grup saat 13.00 sıralarında Başbakan Erdoğan'a 'Geçmiş Olsun' dileğinde bulunmak için Kısıklı'ya geldi. Otomobil ve minibüslerle Kısıklı'ya gelen grubu temsilen amigo Sefa Kalya konuştu. Kalya, ''Sayın Başbakanımızın hastalığını duyduk. Kendisini ziyaret geldik. Kendisi de hasta Fenerbahçeli. Dün başkanımızdaydık bugün de başbakanımıza geldik. Bizi de kabul etti. Birazdan kendisini ziyaret edeceğiz. Allah şifa versin inşallah'' dedi. Kalya, Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları yerleşkesinde devam eden şike davasıyla ilgili olarak ise, ''Başbakanımızın bu işlerle bir alakası olmadığını biliyoruz. O da iyi Fenerbahçeli. Başkanımızın da alakası olmadığını biliyoruz. İnşallah en kısa zamanda çıkacak Başkanımız'' diye konuştu.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 17682
Tarih : 15 Şubat 2012
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir