Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Katibim Şenliği bugün başlıyor

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen ''24.'üncü Uluslararası Katibim Şenliği'' bugün başlıyor.

Katibim Şenliği bugün başlıyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen ''24.'üncü Uluslararası Katibim Şenliği'' bugün başlıyor.

Üsküdar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, farklı kıtalardan 8 ülkenin bir araya geleceği şenlikte, konserler, yüzme yarışları, halk koşusu ve Hezarfen Uçuşu gibi etkinlikler yapılacak.

Şenlikte; Ürdün, Macaristan, Bosna-Hersek, Makedonya, Malezya, Venezuela ve KKTC gibi ülkeler, festivalin ilk üç günü ülkelerine özgü halk oyunları gösterileri sergileyecek. Beşiktaş, Beyoğlu, Bakırköy, Fatih, Tuzla, Kadıköy ve Beykoz'daki gösterilerde, Türkiye adına Üsküdar Belediyesi Folklor ve Turizm Derneği (ÜFTUD) yer alacak. Uğur Işılak ve Ferhat Göçer gibi sanatçılar da şenlik kapsamında konser verecek. Resmi açılışı cuma günü Üsküdar'da düzenlenen yürüyüşle yapılacak olan şenlik, 9 Eylül'e kadar sürecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.