'Devrimlerde Gençliğin Rolü' konferansı yapıldı

Genç Tebessüm Derneği, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde ''Devrimlerde Gençliğin Rolü'' adlı bir konferans düzenledi.

'Devrimlerde Gençliğin Rolü' konferansı yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genç Tebessüm Derneği'nin 04 Mart Pazar 19:00'da Üsküdar Gençlik Merkezi'nde organize ettiği ''Devrimlerde Gençliğin Rolü'' adlı konferansa konuşmacı olarak İHH Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Korkmaz katıldı.

Programda açılış konuşmasını yapan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Albayrak yaptığı konuşmada ''Bundan tam 8 ay önce hakkı ve adaleti savunan bir grup genç arkadaşımızla ülkemizin içinde yer aldığı sosyal ve kültürel çöküntünün önünde engel olabilmek adına bir takım şeyler yapmamız gerektiği hususunda karara vardık. Uzun müzakereler neticesinde insana sıcaklık ve huzur veren, her iyiliğin ve güzelliğin başı olduğuna inandığımız Tebessüm adını içeren bir dernek kurmuş bulunmaktayız.

Tebessüm'ü tek cümle ile tarif edersek; Tebessüm, iyi bir şeyler yapabilmek için, işe yarayacak hayallerim var demektir.

İyi bir şeyler yapabilme hayali olan bütün Üsküdar'lı gençlerimizi derneğimize bekliyoruz. Unutmayın her hayır işinin önünde engeller var, engeller ancak birlik olarak aşılır'' dedi.

Genç Tebessüm Derneği, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde ''Devrimlerde Gençliğin Rolü'' adlı bir konferans düzenledi. Mustafa Kara da program da bir konuşma yaptı.

Programa katılan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara yaptığı konuşmada ''Adı Genç ve Tebessüm kelimelerini içeren bir derneğin programına muhakkak gelmem gerektiğini düşündüm. Bu konferans programı derneğimizin ilk eğitim faaliyeti olduğunu öğrendim. Bundan sonra daha nice programlarla gençliğin vizyonunu arttıracaklarını umuyorum'' dedi.

Ayrıca programa Saadet Partisi Üsküdar ilçe başkanı Nizamettin Özcan, İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Albayrak, ilçe gençlik kolları başkanı Hüseyin Çakmak, Has Parti Üsküdar İlçe Başkanı Ali Kasap, Has parti ilçe başkan yardımcıları Metin Kutlubay ve Hüseyin Demir katıldı.

Yoğun programları nedeniyle programa katılamayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de programa telgraf gönderdi.

Genç Tebessüm Derneği, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde ''Devrimlerde Gençliğin Rolü'' adlı bir konferans düzenledi. İHH Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Korkmaz program programa katıldı.

Arap ülkelerinde yaşanan devrimlerde ki sosyal medya gençliğinin önemi ve faaliyetleri hakkında verilen konferans sonrası İHH'nın tüm dümnya ülkelerinde yapmış olduğu faaliyetler ile ülkemizin tanıtımına vermiş olduğu desteklerden dolayı konuşmacı Ömer Faruk Korkmaz Bey'e teşekkür plaketi takdim edildi.

Genç Tebessüm Derneği, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde ''Devrimlerde Gençliğin Rolü'' adlı bir konferans düzenledi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.08 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.