Üsküdar ve Boğaziçi Rehberi hazırlandı

Üsküdar Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, şehir rehberlerinin, içerisinde yaşanılan ve merak edilen yerleşimleri tanımadaki önemi yadsınamaz.

Üsküdar ve Boğaziçi Rehberi hazırlandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, şehir rehberlerinin, içerisinde yaşanılan ve merak edilen yerleşimleri tanımadaki önemi yadsınamaz. Öte yandan şehir rehberleri uluslararası ilişkilerde ve turizm açısından da ayrıca ilk başvuru kaynağıdır. Avrupa ülkelerinden başlayarak siyasi etkenliği olan ve turizm gelirleri ile gelişmiş ülkeler de şehir rehberleri büyük önem taşır.

Ancak, Türkiye ve İstanbul ile ilgili bugüne kadar detaylı bir şehir rehberi yerine, daha çok günü kurtarmaya dayalı, içerisinde telefon numaraları olan rehber hazırlandı.

Bu kapsamda, ölçüleri küçük ve ihtiva ettiği bilgileri ve tasarımı ile zengin bir gezi rehberi, Üsküdar Belediyesi tarafından yayınlandı.

Süleyman Faruk Göncüoğlu ve Fatih Selek imzalı Üsküdar ve Boğaziçi Rehberi, bu alandaki önemli ihtiyaca da cevap vermekte.

Boğaziçi ile ilgili bütün temel bilgilerin bulunabileceği rehber, bölgenin tarihi ve kültürel hafızasının da adım adım takip edilebilmesini sağlıyor.

Rehber, Üsküdar Belediyesi Kültür Müdürlüğünden temin edilebilecek.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir