Üsküdar'da 2012 Yılı Etkinlikleri

Üsküdar Belediyesi, ''2012'de 2012 etkinlik'' programı çerçevesinde yıl boyunca çeşitli sanat etkinlikleri gerçekleştirecek.

Üsküdar'da 2012 Yılı Etkinlikleri
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi, ''2012'de 2012 etkinlik'' programı çerçevesinde yıl boyunca çeşitli sanat etkinlikleri gerçekleştirecek.

Üsküdar Belediyesi'nce yapılan açıklamada, belediyenin ''2012'de 2012 etkinlik'' programı çerçevesinde bu yıl 2012 etkinliğin sanatseverlerle buluşturulacağı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, ''Sempozyum, kongre, festival ve farklı kültürel etkinliklerle, bu yıl Üsküdar kültür-sanat mevsimi başlatmak istiyoruz'' ifadesini kullandı.

Belediye olarak ''Tarih ve Kültür Şehri'' sloganıyla işe başladıklarında en önemli hedeflerinin, kültür ve sanat faaliyetlerinden mümkün olduğunca çok sayıda vatandaşın yararlanmasını sağlamak olduğunu vurgulayan Kara, şöyle devam etti:

''Üsküdar, İstanbul'un kültür havzasıdır. 1352'den bugüne 660 yıllık birikimiyle kültür ve medeniyetimizin hafızasını oluşturmaktadır. Kültür merkezlerimizdeki etkinliklerimizi yeni bir planlamaya tabi tutarak her mahallemizin kendi ilgi ve duyarlılığını dikkate almaya özen gösterdik. Tanıtım ve iletişim mecralarını yaygınlaştırarak halkımızın bu hizmetlerimizden azami derecede bilgi sahibi olmasına gayret gösterdik''.

Etkinlikler arasında, ''Türkiye'nin yüzleri Üsküdar'da'', ''Serin Servinin Gölgesindekiler'', ''Düşten düşünceye kültür ve medeniyet sohbetleri'', ''Üsküdar'a nefes verenler'', ''Gençlerle baş başa'' ve ''Divan sohbetleri'' gibi birçok söyleşi ve sempozyumun da yer aldığı kaydedildi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir