İBB Şehir Tiyatroları'nda Şubat Ayı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Şubat ayında 2'si yeni 32 Oyunla seyirci karşısına çıkıyor.

İBB Şehir Tiyatroları'nda Şubat Ayı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Şubat ayı biletleri 23 Ocak 2012 tarihinden itibaren İBB Şehir Tiyatroları gişeleri ve www.ibst.gov.tr adresinden satın alınabilir.

Antonio Skármeta'nın yazdığı Ragıp Yavuz'un yönettiği Ateşli Sabır (Postacı) ve Bilgesu Erenus'un yazdığı Hüseyin Köroğlu'nun yönettiği Arka Bahçe adlı yeni Oyunlar, İBB Şehir Tiyatroları repertuarına katılıyor.

Üsküdar Musahipzade Celâl Sahnesi'nde; Duşan Kovaçeviç'in yazdığı M. Nurullah Tuncer'in yönettiği İntiharın Genel Provası, Alain Decaux'nun yazdığı Orhan Alkaya'nın yönettiği Rosenbergler Ölmemeli, Stanislav Stratiev'in yazdığı Arif Akkaya'nın yönettiği Otobüs Tarık Şerbetçioğlu'nun yazıp yönettiği İstanbul Hatırası;

Üsküdar Kerem Yılmazer Sahnesi'nde; Vala Thorsdottir'in yazdığı Yeşim Koçak'ın yönettiği Mutfak Söyleşileri (16+), Marco Antonio de la Parra'nın yazdığı Yıldırım Fikret Urağ'ın yönettiği Günlük Müstehcen Sırlar (16+), Loleh Bellon'un yazdığı Engin Gürmen'in yönettiği Perşembenin Hanımları oyunu sahnelenecek.


Haberler.comPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir