Çüngüş Çaybaşı derneği genel kurulu yapıldı

Diyarbakır Çüngüş Çaybaşı Köyü Derneği, 27 Aralık Salı günü dernek lokalinde yıllık olağan genel kurulunu yaptı.

Çüngüş Çaybaşı derneği genel kurulu yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Küçüksu Mahallesi'nde bulunan Diyarbakır Çüngüş Çaybaşı Köyü Derneği, 27 Aralık Salı günü dernek lokalinde yıllık olağan genel kurulunu yaptı.

150 dernek üyesinin hazirun cetvelini imzalayarak katıldığı toplantıyı 2003 yılından itibaren başkanlığı yürüten Ahmet Elmastaş yaptı. Üyelere katılımlarından dolayı teşekkür eden Elmastaş, aday olacaklara bundan sonra görev alacaklara başarılar diledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra raporlar ve gelir gider durumları açıklandı hepsi oybirliği ile kabul edildi. Ardından derneğe kuruluşundan itibaren başkanlık yapan Ahmet Aslantaş'a ve kurucu başkan Hüseyin Can Karaman'a alkışlar arasında plaketler verildi.

Yönetim seçimi maddesinde ise Bayram Yıldızhan ve Zülfikar Kılıç ayrı listelerle aday oldular. Bayram Yıldızhan derneğin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini sağlamak gerektiğini belirtti.

Zülfikar Kılıç'da konuşmasında derneğe gençleri, kadınları da kazandırmak ve beraberce çalışmalar yapmak gerektiğini üye sayısının artırılmasının gerektiğini, birliği beraberliği artırıcı etkinlikler yapılması gerektiğini belirtti. Önümüzdeki dönem mutlaka bir yemekli toplantı, yaz bahar aylarında piknik şöleni ve benzeri etkinlikleri yönetimi kazanmaları halinde yapacaklarını belirtti. Basında hiç yer almıyoruz almalıyız, belediye meclisinde bir tek hemşerimiz yok neden olmasın çalışmalıyız. Hatta düğünlerimizi yapabilecek bir toplantı salonumuz neden olmasın dedi.

İki liste kapalı oy açık tasnif sistemi ile oylandı. Oyların çoğunluğunu alan Zülfükar Kılıç derneğin yeni başkanı seçildi. Yönetim kurulu listesinde ise İsmail Yosuntaş, Hasan Toğrut, Hüseyin Can Karameşe, Mehmet Altundağ, Cuma Deniz, Cemil Kartal, Cafer Güneş, Nurettin Demirhan, Yaşar Ergünez, Cengiz Güneş, Cumali Demir, Kaya Aslanoğlu, Cihan Kartal, Remzi Kaçar, Yaşar Kurt bulunuyor.


Çengelköy GazetesiPuan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4Puan Ver 4

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir