''Mehmet Akif'i Model Göstermeliyiz''

Vehbi Vakkasoğlu, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde ''Ahlak ve Karakter Abidesi Mehmet Akif'' konulu bir söyleşi düzenledi.

''Mehmet Akif'i Model Göstermeliyiz''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Eğitimci yazar Vehbi Vakkasoğlu, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde  ''Ahlak ve Karakter Abidesi Mehmet Akif'' konulu bir söyleşi düzenledi.

Üsküdar Gençlik Merkezi'ni de gezen Vehbi Vakkasoğlu; merkezi çok beğendiğini, burasının gençlik için büyük hizmetlere vesile olacağını söyledi.

Başta Üsküdar Belediye Başkanı olmak üzere gençlik merkezinin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Vakkasoğlu ''inşallah bu gençlik merkezinden binlerce genç mehmet akifler yetişecek'' dedi.

Yoğun ilginin olduğu söyleşide Vakkasoğlu, ''örneksiz eğitim olmaz, gençlerin örneği Mehmet Akif olmalıdır. Marşıyla bütün okullarda olan Akif, maalesef şahsiyetiyle yok, bunun mesuliyeti bizlerde, biz Mehmet Akif'i gençlerin önüne örnek model olarak koyduk mu?'' diye konuştu.

Mehmet Akif'in, çocukluğunda bile; sıradan ve sürüden biri olmadığını belirten yazar, Akif'in ilkokulu bitirdiğinde Arapçayı; ortaokulu bitirdiğinde Farsçayı; liseyi bitirdiğinde Fransızcayı konuştuğunu, üniversiteyi bitirdiğinde ise hafız olduğunu söyledi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir