Üsküdar'da İLKE'li açılış

İLKE İlim Kültür Derneği, 3 Aralık Cumartesi günü siyaset, iş dünyası, STK ve akademi çevresinden çok sayıda kişinin de katılacağı bir açılış programı düzenliyor.

Üsküdar'da İLKE'li açılış
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
İLKE İlim Kültür Derneği, 3 Aralık Cumartesi günü siyaset, iş dünyası, STK ve akademi çevresinden çok sayıda kişinin de katılacağı bir açılış programı düzenliyor.

Uzun yıllar sürdürdükleri gönüllü çalışmalarını tek çatı altında toplamayı öngören İLKE İlim Kültür Derneği, 3 Aralık Cumartesi günü siyaset, iş dünyası, STK ve akademi çevresinden çok sayıda kişinin de katılacağı bir açılış programı düzenliyor.

İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), Yaygın Eğitim ve Kültür Derneği (YEKDER), Gönül Kuşağı ve İLEM (İlmi Etüdler Derneği) gibi pek çok hayır ve hizmet kuruluşuna öncülük yapan ve destek olan İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği kurucuları, bu toplantıda İLKE'yi ilgililere duyurmayı amaçlıyor.

İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği yetkilileri, gayelerini İslami ve insani değerler çerçevesinde yaşama, yaşanmasına vesile olma, toplumda bu yönde bir dönüşümün gerçekleşmesine ön ayak olacak ''hayır'' odaklı ''iş üretmek'' olarak ifade ediyor. İLKE yetkilileri ayrıca yeni kuracakları İLKE'nin ise mevcut kurumlarıyla beraber ilerleyen dönemde kuracakları kuruluşlar için bilgi, politika üreten, insan kaynağı oluşturan ve bu kuruluşları eşgüdüm içerisinde yöneten bir merkez olacağını belirtiyorlar.

3 Aralık Cumartesi saat 14.30'da başlayacak İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği Açılış Programı Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.


Sicakgundem.comPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir