Beylerbeyi Polisevi'nde veda yemeği verdi

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, terfi eden emniyet müdürü ve eşlerine Beylerbeyi Polisevi'nde veda yemeği verdi.

Beylerbeyi Polisevi'nde veda yemeği verdi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, 1.sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ederek il emniyet müdürlüklerine atanan 7 emniyet müdürü ve eşlerine Beylerbeyi Polisevi'nde veda yemeği verdi.

Hakkari İl Emniyet Müdürü Tufan Ergüder, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Sinop Emniyet Müdürü Şeref Aytekin, Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, Şırnak Emniyet Müdürü Avni Usta, Bartın Emniyet Müdürü Mehmet Altınok ve Kars Emniyet Müdürü Ercan Çakmak ile İstanbul Emniyeti'nde görevli üst düzey emniyet müdürleri eşleri ile birlikte katıldı. Çapkın, yeni emniyet müdürlerine, ''İl emniyet müdürlüğüne ilk atandığınızda kendinizi bozkırın ortasında yalnız kalmış bir ağaç gibi hissediyorsunuz. Ama başladığınızda hiç de öyle olmadığının hemen farkına varıyorsunuz. Hepinizin başarılı olacağına eminim. İstanbul'da görev yapmış olmak sizin için büyük avantajdır. Hedeflemiş olduğunuz il emniyet müdürlüğüne ulaştınız. Bundan sonra da başarılı olacağınıza inanıyorum'' dedi.


AksamPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir