Üsküdar'da Kurban Bayramı temizliği yapıldı

Üsküdar genelinde 26 kurban satış noktasında temizlik ve dezenfekte işlemleri yapıldı.

Üsküdar'da Kurban Bayramı temizliği yapıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üsküdarlılar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan modern kurban kesim tesislerinde kurbanlarını gönül rahatlığıyla kestirmenin huzurunu yaşadı. Üsküdar genelinde oluşturulan 26 kurban satış noktasından alınan binlerce kurbanlık hayvan satış alanlarının yakındaki bu tesislerde yada vatandaşların kendi imkanlarıyla kesildi.

Üsküdar genelinde 26 kurban satış noktasında temizlik ve dezenfekte işlemleri yapıldı.

Üsküdar Belediyesi Kurban Bayramı öncesinde yaptığı hummalı çalışmalarla Üsküdarlıların rahat bir kurban bayramı yaşamasını sağlamaya çalışmıştı. Belediye aynı şekilde Kurban Bayramı'nın bitmesiyle birlikte bu kesim alanlarında oluşabilecek bakterileriler ve kötü görüntüyü önlemek için gerekli sağlık önlemleri(dezenfekte), atıkların temizlemesi ve kireçleme işlemlerinin yapılması için 12 kamyon, 8 tır ve 7 kepçe aracını temizlikle görevlendirdi. Üsküdar Belediyesi'nin kurban satış ve kesim alanlarının temizlik ve dezenfekte işlemleri hızlı bir şekilde devam ediyor.

Üsküdar genelinde 26 kurban satış noktasında temizlik ve dezenfekte işlemleri yapıldı.

Üsküdar genelinde 26 kurban satış noktasında temizlik ve dezenfekte işlemleri yapıldı.Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.