Noyan: ''Keşke böyle bir mekânım olsa''

Üsküdar Gençlik Merkezi Müzisyen ve Yazar Engin Noyan'ı ağırladı.

Noyan: ''Keşke böyle bir mekânım olsa''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et
Üsküdar Gençlik Merkezi Müzisyen ve Yazar Engin Noyan'ı ağırladı. Gençlik ve ahlak üzerine bir söyleşi gerçekleştiren Noyan'a gençler yoğun ilgi gösterdi. Noyan ahlakla ilgili verdiği örneklerin yanı sıra eğitim sistemindeki çarpıklıklara da dikkat çekti.

İki senede öğrenilebilecek meslek eğitimlerinin 4 senede verilmesinin yanlış olduğunu vurgulayan Noyan, ''Talebenin hocasını seçmesi gerekiyor'' dedi. Noyan, eğitim sisteminin Türkiye'de olduğu gibi Dünya'da da olması gerektiği gibi olmadığını belirtti. Üniversitenin ''özgürlük ve seçim'' demek olduğunu vurgulayan sanatçı, gençlerin bir arada olabilecekleri nitelikli yerlerin azlığına dikkat çekti.


Üsküdar Gençlik Merkezi'nin bu açığı kapatmada büyük rol oynayacağını söyleyen Noyan, ''bir Müslüman genç rock müzik dinlemek, caz konserine gitmek istese uygun mekân bulabilmesi çok zor, bu mekânları artırmamız gerekiyor'' dedi. Sanatçı sözlerine ''Bu imkânları iyi insanlar sunmazsa gençler bu imkânları sunan kötü niyetli insanların yanında yer alır'' diyerek devam etti.

Üsküdar Gençlik Merkezi'nin kendisinde çok olumlu bir intiba bıraktığını kaydeden Noyan, gençlerin kendi kararlarını alacaklarını, projelerini yaşatacakları böyle ortamlarda bulunmaktan mutlu olacağını söyleyerek ''keşke böyle bir mekanım olsa, çok şey yapardım, kıymetini bilin'' dedi.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir