Kontrabas Üsküdar Stüdyo Sahne'de

Patrick Süskin'in yazdığı Kontrabas Üsküdar Stüdyo Sahne'de izleyici ile buluşuyor

Kontrabas Üsküdar Stüdyo Sahne'de
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patrick Süskin'in yazdığı ''Kontrabas'' adlı oyunun çevirmeni Hale Kuntay' ait.. Oyunun yönetmeni ise Metin Belgin.. Oyun 20. yılı dolayısı ile Kasım ayında aşağıda belirtilen tarihlerde oynayacak.. Oyunun reji yardımcısı Edip Tümerkan, dekor tasarımı Ethem İzzet Özbora, kostüm tasarımı Serpil Tezcan, ışık tasarımı Yakup Çartık'a aittir..

Oyunda rol alan sanatçı Metin Belgin...
Bir devlet memuru olan kontrabasçı; müziğin, tarihin, cinselliğin, hiyerarşinin ve toplumun dedikodusunu yapıyor. ''Koku''nun yazarı Patrick Süskind'in bütün dillerde en çok oynanan oyunu, yirminci yılında tekrar sahnede..

Oyun Tarihleri: 22-24-26 Kasım tarihlerinde Üsküdar Stüdyo Sahne'de...


İnternet HaberPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.